«Деренівська Купіль»

Історія Санаторного Комплексу «Деренівська Купіль» почалася ще у XVI столітті. За цей час курорт перебував у складі шести держав, і кожна сторінка історії наклала свій відбиток на його розвиток. Змінювались інфраструктура й архітектура будівель, проте незмінними залишаються наші цінності – цілюща «Сріберна Слатінова» вода та чисте закарпатське повітря. Сучасна «Деренівська Купіль» – це об’єкт неперевершеної краси й унікального сервісу, який продовжує свій розвиток, досягаючи нових горизонтів.

Інфраструктура. Комплекс розташований у 20 кілометрах від обласного центру Закарпаття – міста Ужгород. Для гостей пропонується безкоштовна дворівнева парковка на 100 машиномісць, вона обладнана сонячними панелями та станцією живлення електроавтомобілів. Крім того, на її території є вертолітний майданчик.

Апартамент-готель та готель «Ірис». Апартамент-готель пропонує гостям комплексу 44 повноцінні апартаменти з вітальнею, спальнею, оснащеною кухнею, які стануть оптимальним варіантом для відпочинку всією родиною. Також на території діє сучасний європейський готель «Ірис» на 130 номерів різних категорій. В інтер’єрі поєднуються естетика лаконічних деталей і стримана елегантність.

Ресторани «Деренівської Купелі». До послуг гостей ресторан «Ірис» – просторий і світлий заклад із делікатно-демократичним стилем інтер’єру. Ідея кухні полягає у переосмисленні закарпатських кулінарних традицій. Ресторан «Саламандра» пропонує високу кухню та локальну рецептуру в європейській варіації. Крім того, приємних емоцій додає вишукане вино, підібране за рекомендаціями провідних винних критиків. Особливість гастрономічного сервісу – органіка, яка вирощується на власних фермерських господарствах.

SPA-комплекс «Срібні Терми» й Оздоровчий центр «Ірис». Одна з головних цінностей «Деренівської Купелі» – кремнієва вода, яка є основою усього оздоровчого процесу. Ми пропонуємо широкий спектр індивідуальних програм з омолодження, очищення та підтримки організму. Спеціалісти оздоровчого центру приділяють особливу увагу проблемам опорно-рухового апарату та покращенню всіх систем організму.

Крім того, в ОЦ «Ірис» розташована аквазона. Тут до послуг гостей є критий басейн із глибиною 1,2-1,6 м і температурою 27°С, фінська сауна та затишна зона відпочинку.

«Срібні Терми» – SPA-територія із сезонним відкритим басейном і напіввідкритим з термальною водою (до +34°С), який актуальний протягом усього року.

Також для гостей створені чудові умови для активного дозвілля та щоденних занять спортом. На території санаторного комплексу є сучасний фітнес-центр, корти для великого тенісу, волейбольний майданчик і мінігольф.

gid2021-19.jpg

Симбіоз природи та мистецтва. «Деренівська Купіль» – це унікальне поєднання природи та мистецтва, адже на нашій території розкинувся дендропарк загальною площею 14,5 гектара. У його колекції зібрано понад 5000 різновидів дерево-чагарникових рослин, зокрема унікальні та різноманітні колекції дерев, кущів і ліан. Найкращі митці з усієї України та Європи доклали зусиль для створення нашого скульптурного ансамблю.

Унікальна локація комплексу – це пасаж з мистецьким простором АРТ-ДК, який поєднує художню галерею, де презентують свої полотна відомі закарпатські живописці, та салон локальних артбрендів із крафтовою сувенірною продукцією.

Тож запрошуємо Вас у Санаторний Комплекс «Деренівська Купіль», адже це місце Вашого ідеального відпочинку.

с. Нижнє Солотвино, 150
Ужгородський район
Закарпатська область
Для бронювання:
+380 (312) 42 80 60
+380 (50) 400 01 88
derenivska-kupil.ua

  • Город: Ужгород
  • Расположение: с. Нижнє Солотвино, 150