Space4

Девелоперська компанія «РЕНОМЕ Комфорт», яка входить до групи «РЕНОМЕ», реалізує в Рівному інноваційний бізнес-центр Space4 зі спортивним комплексом. Його здача в експлуатацію запланована на осінь 2021 року. Триває збір заявок на оренду.

Space4 – це перший у Рівному бізнес-центр, що буде сертифікований за міжнародним стандартом BREEAM, і єдиний у місті об’єкт з офісами класу А.

Локація. Space4 – це нове обличчя Рівного, адже він розташований одразу при в’їзді до міста – на перетині вулиць Льонокомбінатівська та Гагаріна. БЦ розміщений у найбільш густонаселеному мікрорайоні; він є частиною комплексної забудови площею 5,5 гектара, яка міститиме житлові квартали. Це, з одного боку, забезпечить трафік відвідувачів для комерційних площ, з іншого – він розташований поруч із місцем проживання потенційних працівників компаній-орендарів. До Space4 ведуть декілька маршрутів як через центр Рівного, так і по об’їзних автошляхах, вільних від заторів, тож автівкою до бізнес-центру можна доїхати за 10 хвилин із будь-якого кінця міста.

Архітектура. Проєкт розроблений одним із найкращих київських архітектурних бюро Archimatika. Амбітна архітектура з відкритими терасами Space4 вигідно виділяється серед офісних будівель, а великі площі скління віддзеркалюють панораму міста.

gid2021-03.jpg

Офіси. Для орендарів «РЕНОМЕ Комфорт» пропонує гнучкі простори, де кожен знайде своє місце. Офісна площа бізнес-центру Space4 становить 5000 м2. У ньому передбачені приміщення з відкритим плануванням (оpen space) до 1848 м2, які розраховані на компанії ІТ-напряму, так і простори на 120 м2 для головних офісів компаній (head offices). У кожному з офісів забезпечено «мокрі зони» для облаштування кухонь і вбиралень.

Інфраструктура. У БЦ буде облаштована презентаційна зона у скляному атріумі, працюватимуть фітнес-клуб Sport Life (VIP-формат) зі SPA-зоною та трьома басейнами, фуд-корт, торговельні площі, передбачені зони відпочинку, паркінг і велопаркінг. Також до послуг орендарів – консьєрж-сервіс.

Технічні рішення та обслуговування. Серед технічних рішень, що забезпечують екологічність, енергоефективність та ергономічність будівлі: автоматизована робота інженерних систем і автоматизована система диспетчеризації; централізована система вентиляції та змішане радіаторно-повітряне опалення з рекуперацією тепла; енергозберігаючі алюмінієві вікна Aluprof; система контролю доступу та відеоспостереження, системи пожежної сигналізації та пожежогасіння; чотири швидкісних ліфти й інклюзивні МЗК; електрозарядна станція. Сервісне обслуговування (клінінг, інженерія, охорона) бізнес-центру після здачі в експлуатацію забезпечить управлінська компанія «Спектрум-сервіс».

gid2021-04.jpg

comfort@renome.ua
space4.renome.ua

  • Город: Ровно
  • Расположение: перетин вулиць Льонокомбінатівська та Гагаріна