Каталог компаній

Юридична фірма «Антіка»

Юридична фірма «Антіка» надає юридичні послуги приватним і корпоративним клієнтам з 2010 року. За цей час фірма посіла гідне місце на ринку юридичного консалтингу України, отримала визнання та високу оцінку авторитетних міжнародних та українських рейтингових видань: The Legal 500 EMEA, Chambers Europe, Chambers Global, Best Lawyers, IFLR1000 Energy and Infrastructure, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «50 провідних юридичних фірм України», «Вибір клієнта. Топ-100 найкращих юристів України», «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України».

gid-2023-23.jpg
gid-2023-22.jpg
Олексій Кот,
старший партнер
Василь Шеретько,
старший юрист

Вітчизняна та міжнародна професійна спільнота рекомендує «Антіку» у сфері антимонопольного права, вирішення спорів, корпоративного права/M&A, банківського права, проєктного фінансування та ринків капіталу, нерухомості, землі, енергетики, користування надрами, енергоефективності й енергозбереження.

Фірма є лауреатом «Юридичної премії» 2012 року в номінації «Юридична фірма – прорив року», фіналістом «Юридичної премії» 2013 року у сфері конкурентного права, судової практики та нерухомості, у 2014-2021 роках – у сфері енергетики, за підсумками рейтингів останніх років визнається серед 25 кращих українських юридичних фірм, а у Всеукраїнській дослідницькій програмі «50 провідних юридичних фірм України 2022 року» посіла почесне 18-е місце.

Старший партнер фірми, д. ю. н. Олексій Кот, отримав звання «Юрист року» у сфері судової практики за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2020 і був відзначений у семи номінаціях цього ж рейтингу у 2022 році. Він також був визнаний найкращим юристом із конкурентного права за версією «Юридичної премії» 2015 року та кращим науковим діячем у межах конкурсу «Адвокат року – 2017».

Партнер фірми Максим Корчагін вже традиційно отримує рекомендації у сфері судової практики за версією таких видань, як The Legal 500, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients і «50 провідних юридичних фірм України».

У ЮФ «Антіка» працює команда висококваліфікованих юристів, які мають значний практичний досвід у різних сферах юридичної практики. Партнери фірми добре знані на ринку, а їхній стаж роботи в юридичному консалтингу перевищує 20 років.

Основними принципами роботи «Антіки» є висока якість і своєчасність надання юридичних послуг, сувора конфіденційність, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Клієнтами фірми є українські та міжнародні компанії, які мають бізнес в Україні й за кордоном і працюють у таких галузях, як телекомунікації, важка, хімічна та харчова промисловість, автопромисловість, користування надрами, комплексний девелопмент, нерухомість і будівництво, оптова та роздрібна торгівля, медіа та спорт, банківський сектор і ринок фінансових послуг. З-поміж них такі компанії, як «АВТ Баварія», «АрселорМіттал Кривий Ріг», група компаній «Ібіс», компанії групи Henkel, компанії групи Shell, компанії групи Cadogan Group, «Черкаситеплокомуненерго», будівельна компанія «МаксіБуд Інжиніринг», Imperial Tobacco, Esan Eczacıbașı Industrial Raw Materials, NEFCO, GHG Emission Traders and Consultants LTD, WilmerHale, Pinsent Masons LLP. Фірма також консультує Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, TACIS.

«Антіка» є членом Київської торгово-промислової палати, Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації, Клубу енергетики. Юристи фірми є членами Асоціації правників України, Національної асоціації адвокатів України, International Bar Association.

antika.png

вул. Хрещатик, 12
Київ, 01001, Україна
+380 (44) 390 09 20/21
office@antikalaw.com.ua
www.antikalaw.com.ua

Сайт компанії: https://antikalaw.com.ua