Каталог компаний

Levantin design


Студію Levantin design заснували брати Сергій та Олександр Львови у 2012 році в місті Харків. Їх діяльність охоплює виготовлення авторських предметів інтер’єру під власним брендом, а також розробку предметного дизайну для українських й іноземних виробників.


gid2020-57.jpg

Сергій Львов і Олександр Львов, засновники


За час роботи студія вже реалізувала дві тисячі одиниць із власної лінійки, а також створила 20 проєктів у співпраці з іншими брендами. Ви можете побачити розробки студії в інтер’єрах сучасних кафе, ресторанах, готелях, коворкінгах, в офісах компаній, а також у приватних будинках і квартирах. Це можуть бути ремісничі дерев’яні меблі, високотехнічні світильники, акцентний металевий декор, колекції дзеркал, дверні ручки для італійського бренду й інші зразки промислового дизайну.


gid2020-54.jpg

Дизайн інтер’єру від студії RB Architects


Кожен новий проєкт, креслення та технічний малюнок допомагають нам накопичувати все більше прикладної майстерності й естетичного досвіду, а прекрасні знайомства з новими замовниками та ремісниками дають нам можливість щорічно прогресувати та створювати щось нове.


gid2020-55.jpg


Предмети Levantin design експонувалися на французькому тижні дизайну в Парижі, є частими учасниками меблевих виставок, конкурсів дизайну, публікуються в профільних виданнях і знайшли своїх власників майже в усіх куточках України, а також Білорусі, Росії, Польщі, Угорщини, Великої Британії, Італії, Іспанії, Бельгії, Франції, Німеччини, Швейцарії, США, Канади, Австралії та Сінгапуру.


gid2020-56.jpg


gid2020-58.jpg

+38 063 711 25 81

levantindesign@gmail.com


Сайт компании: https://levantindesign.com/