Каталог компаний

DEOL Partners

DEOL Partners – один із провідних готельних операторів на ринку України, який завдяки глибоким знанням локальної специфіки та міжнародної практики надає комплексні та конструктивні рішення для інвесторів, девелоперів, власників нерухомості й орендарів.

gid2020-129.jpg gid2020-130.jpg
Руслан Олексенко,
засновник і керуючий
партнер DEOL Partners
Марина Лео (Римаренко), партнер
DEOL Partners,
CEO дизайн-готелю 11 Mirrors
і мережі
Senator Hotels and Apartments

Основні напрями діяльності компанії – девелопмент комерційної нерухомості, управління об’єктами готельної нерухомості й інвестиційний менеджмент.

Серед інвестиційних і девелоперських проєктів DEOL Partners:

  • Senator Hotels and Apartments – перша в Україні мережа професійних апарт-готелів, яка підтримує стандарти якості й обслуговування на незмінно високому рівні;
  • 11 Mirrors Design Hotel – перший дизайн-готель в Україні та країнах Східної Європи, частина міжнародної колекції Design Hotels™;
  • Globe Runner – найбільший сучасний готельний хаб, який пропонує приватні та спільні номери, а також сімейні апартаменти в самому серці Києва;
  • Kiev Airport City – багатофункціональний комплекс безпосередньо поруч із міжнародним аеропортом «Бориспіль».

gid2020-131.jpg

Готельний хаб Globe Runner, Київ, Україна


Компанія DEOL Partners і проєкти, які вона розвиває, отримують найвище визнання серед професіоналів на ринку комерційної нерухомості. У 2018 і 2019 роках EuropaProperty.com та URE Club нагороджували DEOL Partners премією Eastern Europe Real Estate Project Awards у номінації «Компанія року з управління об’єктами готельної нерухомості».


gid2020-132.jpg

Апарт-готель Senator Maidan, Київ, Україна


На відомому порталі TripAdvisor дизайн-готель 11 Mirrors з моменту відкриття є номером 1 серед готелів Києва й України, а Senator Maidan є номером 2 у своєму сегменті. Крім того, 11 Mirrors і Senator Maidan увійшли до Залу Слави TripAdvisor, тому що п’ять років поспіль відзначалися Сертифікатом якості (Certifi cate of Excellence).

З 2015 до 2019 року 11 Mirrors і Senator Victory Square отримували нагороду World Travel Awards відповідно як «Кращий бутик-готель України» та «Лідер України в сегменті сервісних апартаментів».


gid2020-133.jpg

11 Mirrors Design Hotel, Київ, Україна


Компанія DEOL Partners відкрита для нових ідей і спільних проєктів з інвесторами та власниками бізнесу – в Україні та за її межами. Як девелопер і оператор успішних готельних брендів ми пропонуємо наш багаторічний досвід роботи, вміння створювати та розвивати нішеві продукти, а також послуги з грамотного управління об’єктами нерухомості, щоб привернути гостей і максимізувати повернення інвестицій.


company2018_29.jpg


вул. В. Липинського, 4, офіс 16
Київ 01030
Україна
+380 (44) 200 77 00
+380 (44) 200 77 01

Сайт компании: www.deol-partners.com