22.03.2023

Відкриття в період війни: кейс ibis Lviv Center

Навіть у період війни в Україні розвиток готельного ринку не зупинився повністю; як мінімум, були завершені проєкти, що перебували на етапі будівництва. Тож торік відкрилося декілька об’єктів, серед них були й міжнародні бренди. Зокрема, наприкінці 2022 року у Львові почав працювати ibis Lviv Center під керівництвом французького готельного оператора Accor. Про сам проєкт, перші результати роботи й адаптацію до умов воєнного часу розповів Микола Тумановський, генеральний менеджер кластера ibis Lviv Center та ibis Styles Lviv Center.

Розкажіть, будь ласка, про готель: це реконструкція чи нове будівництво, як довго тривали будівельно-ремонтні роботи?

Готель іbis Lviv Center розташований у капітально реконструйованій будівлі, що у середмісті Львова на вул. Івана Франка, 23А. За давніших часів у приміщенні діяла дуже відома перукарня в місті, а після закриття воно кілька років простоювало. Після капітальної реконструкції, що тривала приблизно півтора року, в приміщенні будівлі готель ibis Lviv Center розпочав роботу під керівництвом французького оператора Accor. ibis – це лідер серед економбрендів у світі за кількістю готелів. Нині він об’єднує понад 1390 готелів, і ще 143 перебувають у стадії девелопменту. Цікавим фактом є те, що у світі щотижня відкривається один новий готель ibis.

Як війна вплинула на плани з відкриття готелю? З якими складнощами стикнулися при підготовці об’єкта до запуску в умовах війни?

Звісно, військове втручання вплинуло на наші плани щодо термінів відкриття. Такі проєкти є дуже чутливими до порушення умов стабільності. Підрядні організації, як і весь бізнес в країні, зазнали ускладнень. Стало важко забезпечити безперебійність робочих процесів, раптово виникли складнощі в постачанні комплектувальних матеріалів, а особливо з-за кордону. Проте, як усі, ми змушені були адаптуватись, адже на той момент велика частина проєкту вже була в процесі реалізації й зупиняти його було дещо нерозумно й запізно. Графік робіт зазнав змін через необхідність переорієнтації на реальні можливості. Проте проєктна команда продовжила втілювати раніше визначений план дій. Якщо згідно з початковим планом термін завершення проєкту передбачався на початок 2021 року, то реальною датою операційного пуску став кінець грудня 2022 року.

Який номерний фонд, інфраструктура готелю?

Номерний фонд ibis Lviv Center містить 94 гостьові кімнати чотирьох категорій: standard single, double, twin, сімейних suite. У готелі є ресторан 74 Urban Food і паблік-зони, сполучені в єдиний простір. Зокрема, зона реєстрації гостей продовжується баром, а ресторан переходить у зону відпочинку. Є робочий гостьовий простір, що розташований поруч із розважальною настільною грою для футбольних фанів. Окрім того, в готелі працює цілодобовий фуд-магазин grab&go, є бібліотека й соціальний хаб.

Читайте інтерв'ю повністю у виданні «Гід по українському ринку нерухомості 2023».