19.02.2020

«Венеціанський» – нова локація на офісній карті Києва

ФОТО: БЦ «ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ»

Вихід до Дніпра та своя зона відпочинку біля води – ні, це не про рекреаційний комплекс, а про нову офісну будівлю в Києві – БЦ «Венеціанський», який відкриється в поточному році. Гарна транспортна доступність, свій паркінг, гнучке планування, сучасна інженерія – неповний перелік того, що очікує орендарів цієї будівлі. Деталі про проєкт – далі в інтерв'ю Андрія Тодорова, менеджера з оренди бізнес-центру. А переконатися в перевагах нової локації можна й на власні очі, адже перегляди приміщень уже стартували.


БЦ «ВЕНЕЦIАНСЬКИЙ» – ЦЕ ОФIСНИЙ ЦЕНТР КЛАСУ А ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 6000 М2, РОЗТАШОВАНИЙ НА БРОВАРСЬКОМУ ПРОСПЕКТI, 2-В


Компанія «Ластівка ЛТД», яка володіє столичним БЦ «Іллінський», займається реновацією наявної окремо розташованої будівлі, що розміщена на острові Венеціанський біля станції метро «Гідропарк» у Києві, під офісні функції. Розкажіть докладніше про цей проєкт.

У 2019 році власником БЦ «Іллінський» було придбано незавершену окремо розташовану будівлю на острові Венеціанський під реконструкцію. БЦ «Венеціанський» – це офісний центр класу А загальною площею 6000 м2 з великими терасами. Ефективна площа об'єкта – 4000 м2 на чотирьох поверхах. У БЦ «Венеціанський» заплановані різні за розмірами офісні блоки. Також у ньому передбачені приміщення під кафе, кав'ярню, переговорну кімнату. Ділянка, де розмістився бізнес-центр, займає 0,8 гектара. На цій території облаштовані відкритий паркінг на 60 машиномісць, клумби з декоративними рослинами, газоном і пішохідними доріжками.


На якій стадії реалізації перебуває цей проєкт?

На цей момент на 90% завершено реконструкцію території та місць загального користування всередині будівлі. Висаджено рослини й облагороджено територію. Кожен з офісних блоків підготовлений під чистове оздоблення, обладнаний системами припливної вентиляції та кондиціонування. У будівлі встановлено два ліфти фірми OTIS, а також сучасну кліматичну систему з двома тепловими насосами.

У межах реконструкції проєкту було прийнято рішення зберегти й облагородити внутрішні гвинтові сходи в приміщенні. Після оздоблення білим натуральним мармуром вони стали гідною прикрасою об'єкта.


Які особливості концепції проєкту? На яку аудиторію він націлений?

Цей проєкт унікальний для Києва. У ньому поєднуються і зручне розташування в географічному центрі столиці, й тихе спокійне місце. З вікон і відкритих терас відкриваються дивовижні види на київські схили, пам'ятник «Батьківщина-мати», Києво-Печерську лавру та міст Метро. Водночас будівля розташована в п'яти хвилинах ходьби від станції метро «Гідропарк».

Вихід до Дніпра, своя територія відпочинку на березі, паркова зона поруч забезпечують затишок і тишу, дають можливість створити унікальний робочий простір. Цей проєкт орієнтований на людей і компанії, які хочуть дати своїм співробітникам те, що не можна купити за гроші, – мотиваційний клімат. Деяке усамітнення від міської метушні та шуму забезпечує надихаюче оточення і, як ми вважаємо, допоможе створювати видатні проєкти.


У чому полягають переваги локації майбутнього бізнес-центру? Яка доступність громадським й особистим транспортом?

Найдоступніші способи дістатися до БЦ «Венеціанський» – це метро й автомобіль. Пішохідний маршрут від метро проходить по центральній алеї Гідропарку й окремій пішохідній доріжці. Щоб урізноманітнити цей маршрут, планується розмістити станції прокату електросамокатів для співробітників компаній-орендарів. На автомобілі дістатися що з Правого, що з Лівого берега Києва можна максимально швидко й практично без заторів, а з моста Метро дуже зручний з'їзд прямо на паркінг БЦ «Венеціанський».


Які сучасні вимоги орендарів до офісних приміщень? І як новий проєкт буде враховувати їх?

Виходячи з досвіду управління столичним офісним центром «Іллінський», ми визначили дві ключові сучасні вимоги орендарів: вільне планування й енергоефективність. Також усе більш важливим для клієнтів стає хороший повітрообмін у приміщеннях. У БЦ «Венеціанський» реалізовано все це та навіть більше. За останні 1,5-2 роки ми все частіше стикалися з тим, що керівники компаній при виборі нового офісу шукають не лише квадратні метри для робочих місць, а й нематеріальну мотивацію для співробітників. У новому офісі обов'язково має бути якась родзинка. Саме для таких орендарів і створений наш проєкт.


Нові проєкти офісної нерухомості не обходяться без енергоефективних рішень, які допомагають оптимізувати споживання ресурсів. Які енергоефективні та smart-рішення будуть застосовані в БЦ «Венеціанський»?

Кліматична система з тепловими насосами дає змогу дуже економно й ефективно опалювати й охолоджувати будівлю. Для орендарів у кожному блоці обладнаний власний ввідний тепловий лічильник, що допомагає максимально справедливо розподіляти компенсацію комунальних послуг.

Окрім того, система дуже екологічна, бо для своєї роботи споживає лише електроенергію.


У БЦ «ВЕНЕЦIАНСЬКИЙ» ПРОПОНУЮТЬСЯ В ОРЕНДУ ОФIСНI БЛОКИ ПЛОЩЕЮ ВIД 250 ДО 1000 М2


Чи ведеться вже підбір орендарів?

З січня 2020 року розпочалися перегляди приміщень бізнес-центру. Як ми бачимо, найпопулярніші з них – це лоти площею 1000 м2.

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся:
+38 (044) 462 52 46
+38 (067) 441 23 08

orenda@illinsky.com.ua


Інтерв'ю опубліковане в журналі Commercial Property №1(197-198) січень-лютий 2020.