Commercial Property

Commercial Property – єдине B2B-видання про ринок комерційної нерухомості України.

Мета – бути основним джерелом інформації про торговельний, офісний, готельний і складський сектори, але не обмежуватися цим.

Commercial Property аналізує й інші формати, як от інноваційні та індустріальні парки, апарт-готелі, клубні будинки, котеджні містечка тощо.

Ми розповідаємо про актуальні тенденції, нові проєкти, профільні події, передові технології, висвітлюємо поточну ситуацію на ринку України, знайомимо читачів із діяльністю та досягненнями вітчизняних і закордонних компаній та експертів, що працюють у нерухомості та суміжних галузях.

Media Kit    Реклама

Commercial Property – единственное B2B-издание о рынке коммерческой недвижимости Украины.

Цель – быть основным источником информации о торговом, офисном, гостиничном и складском секторах, но не ограничиваться этим.

Commercial Property анализирует и другие форматы, такие как инновационные и индустриальные парки, апарт-отели, клубные дома, коттеджные городки и т.д.

Мы рассказываем об актуальных тенденциях, новых проектах, профильных событиях, передовых технологиях, освещаем текущую ситуацию на рынке Украины, знакомим читателей с деятельностью и достижениями отечественных и зарубежных компаний и экспертов, работающих в недвижимости и смежных отраслях.

Media Kit    Реклама