ТРЦ KOMOD

Торговельно-розважальний центр KOMOD розташований у Києві на вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4-а, що за три хвилини ходьби від станції метро «Лівобережна». ТРЦ KOMOD – осереддя ділової активності та сімейно-молодіжного дозвілля жителів прилеглих районів. Зручне розташування, великий асортимент товарів і послуг, культурні та розважальні заходи приваблюють відвідувачів у будні та вихідні.


СИНЕРГІЯ ТОРГІВЛІ, ВІДПОЧИНКУ ТА ДІЛОВОЇ АКТИВНОСТІ

Філософія діяльності ТРЦ KOMOD – надихати щодня та дарувати час, який приємно проводити з користю. Такий підхід реалізується у вдалому поєднанні орендарів, орієнтованому на потреби мешканців району та ділової аудиторії офісного центру, для яких головні цінності – сім’я, стосунки й ефективне використання власного часу. Ергономічна структура у 6 поверхів загальною площею 15 471 м2 організована таким чином, аби відвідувачі почувалися максимально комфортно. Частину простору орендують близько 80 провідних українських і зарубіжних торгових марок. Якірні орендарі – магазини брендового одягу Marks & Spenser та ARGO, мережа магазинів дитячих товарів «Будинок іграшок» і флагман ринку супермаркет «Сільпо». Вони користуються найбільшою популярністю серед споживачів і забезпечують постійний потік платоспроможних клієнтів.

У бутиковій зоні, розташованій з 1 до 4 поверху, орендарі пропонують споживачам усі необхідні товари та послуги для повсякденного життя: одяг, взуття, товари для дому та творчості, дитячі іграшки, білизну, парфумерію та ювелірні вироби. У середньому за добу ТРЦ відвідує понад 8000 клієнтів, з яких аудиторія до 25 років становить 31%, 26-35 років – 37% та 36-45 років – 24%.


ob_2018_07.jpg


Особливу увагу приділено культурно-розважальній складовій центру. ТРЦ KOMOD прагне бути не лише місцем, де можна придбати гарні речі, але й справжнім магнітом для насиченого життя мешканців району. На четвертому поверсі ТРЦ розташовані багатозальний кінотеатр Multiplex, зручна дитяча ігрова кімната, фуд-корт та італійський сімейний ресторан Pesto Cafe.

В ТРЦ KOMOD створено креативний арт-простір, який пропонує програми для дозвілля: майстер-класи з образотворчого мистецтва, гончарства, ліплення та творчі зустрічі з блогерами, дизайнерами, експертами з етикету тощо. У ТРЦ проводяться святкові тематичні заходи із захопливими іграми та запрошеними гостями – відомими людьми.

Одне з головних завдань ТРЦ KOMOD – встановлення міцних партнерських відносин між орендарями та споживачами. Клієнтові пропонують широкий вибір товарів і послуг та якісний сервіс, а орендарям – зручні та сучасні торгові й офісні приміщення з необмеженим потенціалом для ефективного розвитку бізнесу.

ТРЦ KOMOD – центр для зустрічей, спілкування, шопінгу, нових вражень, захопливого дозвілля. Головне, що ТРЦ KOMOD – завжди поруч!


ob_2018_05.jpg


Департамент оренди:
тел.: +380 (44) 593 25 56
моб.: +380 (50) 334 58 26
arenda@komod.in.ua
www.komod.in.ua

  • Город: Киев
  • Расположение: вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4-а