Riviera House

65 стильних номерів, 3 конференц-зали, ресторан паназійської кухні KAMA, кондитерська SWEETBOOK.Pepper Edition і кращий у місті вид на історичний Поділ і річку Дніпро – короткий портрет готелю Riviera House, який відкрився на початку 2019 року в Києві після реконструкції.

Немає кращого місця для початку знайомства з Києвом, ніж старовинний Поділ. Готель Riviera House розташований у самому серці історичного району: на Поштовій площі, прямо навпроти Річкового вокзалу. Унікальне розміщення Riviera House дозволяє гостям легко й із задоволенням прогулятися до Андріївського узвозу та Музею однієї вулиці. Проїхатися на унікальному київському фунікулері та вийти до двох найдавніших площ столиці України – Михайлівської та Софійської.

Готель виконаний у скандинавському стилі. Український дизайнер інтер’єрів Ольга Дзюба використала натуральні матеріали, щоб зробити простір максимально лаконічним. Серед оригінальних деталей – дерев’яні панелі, що нагадують 3D-інсталяції. Лаконічний дизайн розбавлений предметами мистецтва: в готелі близько ста картин, у тому числі роботи художника-мураліста Едуардо Кобри.

ElixirSPA Deluxe є ідеальним місцем для релаксації та відновлення енергії. Професіоналізм, індивідуальний підхід і високі стандарти обслуговування – основні правила салону. Натуральна косметика, сучасні технології та унікальні SPA-послуги не залишать байдужими найвибагливіших гостей.


gid2020-17.jpg


SWEETBOOK.Pepper Edition – кондитерська при готелі Riviera House, що знаходиться на 2 поверсі, спеціалізується на виготовленні ексклюзивних десертів, а також класичних кондитерських виробів у авторському виконанні. Дизайнерські меблі дозволяють трансформувати простір для прийому від 50 до 80 гостей одночасно.

На 7 поверсі готелю Riviera House знаходиться паназійський ресторан КАМА. Особлива риса якого – панорамний вид на старовинний Поділ й акваторію річкового порту. Ресторан об’єднує в собі головний зал, лаунж-зону, контактний бар, відкриту кухню, VIP-кімнату та курильну кімнату.

Меню ресторану представляє страви паназійської кухні в авторському виконанні, а десерти в КАМА викликають справжню залежність. Важливим акцентом ресторану є його арт-об’єкт із дзеркальною стелею та світловою інсталяцією – КАМА bar, де в авторських коктейлях змішують найскладніші паназійські смаки.

Riviera House та ресторан КАМА знаходяться на перехресті ділових і культурних шляхів Києва та відкривають нову сторінку для ресторанів при готелях. Тут можна відчути дух історії, і ми запрошуємо вас написати свою, нову, разом з нами!


gid2020-18.jpg


  • Місто: Київ
  • Розташування: вул. Сагайдачного, 15