Premier Palace Hotel

Столітня історія Premier Palace Hotel тісно вплетена в картину сучасного Києва. Готель, розташований у самому центрі столиці України, є головним орієнтиром для бізнес-спільноти міста протягом багатьох років, провідником традиційних цінностей істинно української гостинності. Це ідеальне місце для відпочинку, зупинки на час ділової поїздки, проведення конференції з партнерами, зустрічі з друзями або романтичного вечора з коханою людиною. Тут переплелись воєдино традиції та сучасність.

Правильно розпочати день вам допоможе найсмачніший сніданок у Києві. Відповідно до концепції Fresh Organic Traditional мережі готелів Premier готель пропонує широкий асортимент екологічно чистих фермерських продуктів на шведській лінії ресторану Terracotta. Потім завітайте до Wellness Club: трохи фізичного навантаження, заплив в 17-метровому басейні під скляним куполом і банні процедури, після – класичний розслабляючий масаж. На обід запросіть компанію друзів у ресторан високої японської кухні Ikigai. День продовжиться в SPA – різноманітні процедури з догляду за обличчям і тілом поліпшать тонус, зникнуть напруження та втома.


guide10_014.jpg


Провести вечір можна в легендарному BAR 1909 з авторськими коктейлями й антуражем початку ХХ століття, a в теплу пору року гостей приймає тераса ресторану Atmosfera, який знаходиться на даху готелю Premier Palace. Ваш насичений діловий день допоможе впорядкувати персональний дворецький, послугами якого ви зможете скористатися, проживаючи в номерах люкс і апартаментах представницького поверху.

Premier Palace Hotel – пам’ятник архітектури та історії, що охороняється державою. Готель випромінює чарівність, повертаючи нас у старі добрі часи, і дарує гостям прекрасні види на Хрещатик, центральну вулицю міста, бульвар Тараса Шевченка та сучасний стадіон «Олімпійський».

***

У 1908 році Лев Борисович Гінзбург вирішив побудувати на місці колишнього маєтку Жевахових грандіозний будинок – приблизно половину теперішнього будинку готелю. До кінця 1909 року будівлю було, здебільшого, закінчено.

Садибу на розі бульвару і вулиці Пушкінської почали перебудовувати в 1910 році в один цілісний будинок «Паласт Готелю» два архітектори – Адольф Борисович Мінкус і Федір Абрамович Троупянський. У січні 1911 року будівництво було повністю завершено.

У 1918 році на третьому поверсі готелю відбулося відречення від влади останнього українського гетьмана Павла Скоропадського – зараз у готелі є тематичний номер «Гетьман» – панорамний напівлюкс у стилі українського бароко. Готель відрізняє велика кількість тематичних номерів, таких як «Висоцький», «Любов Орлова», «Роксолана», «Вертинський», «Серж Лифар», які не тільки відображають різні епохи, але і нагадують про знаменитих гостей, що проживали тут у різний час.

Сьогодні Premier Palace Hotel обирають світові зірки, представники мистецтва і науки, бізнесмени та політичні діячі.


ob_2018_04.jpg

тел.: +380 (44) 244 12 00
факс: +380 (44) 279 87 72
Viber / Whatsapp / Telegram:
+380 (67) 465 66 00
reservation@premier-palace.com
premier-palace.phnr.com


  • Город: Киев
  • Расположение: бул. Тараса Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29