«іbis Styles Львів Центр»

«іbis Styles Львів Центр» – готель провідного в Європі оператора Accor, а також перший представник бренду ibis Styles в Україні. Сучасна 8-поверхова будівля готелю знаходиться в історичному центрі Львова, на вулиці Шухевича, 3, на території, що внесена до світової спадщини ЮНЕСКО.

«іbis Styles Львів Центр» – це стильний готель, дизайн якого вдало поєднує мотиви української національної культури та функціональний комфорт. Операційну діяльність «іbis Styles Львів Центр» розпочав у серпні 2015 року, ставши другим представником готельного оператора Accor в Україні та першим – у Львові.

Номерний фонд готелю нараховує 77 гостьових кімнат, що розміщені на 7 поверхах будівлі, та складається з категорій «Стандарт» і «Преміум». Оснащення готелю забезпечує комфортне проживання не тільки індивідуальним мандрівникам і туристичним групам, але й бізнес-подорожуючим. На «нульовому» поверсі в розпорядженні гостей просторий лобі з комфортною зоною для відпочинку, бізнес-куточок, дитяча ігрова зона, а також ресторан італійської кухні відомої української мережі.

gid2020-22.jpg

У тариф на проживання включений сніданок «шведський стіл», безлімітний Wi-Fi. Якість і комфорт сну гарантує унікальне ліжко Sweet Bed by ibis Styles, технологія якого розроблена ексклюзивно для бренду ibis Styles. Для комфорту гостей готель пропонує додаткові послуги консьєржа, а саме: трансфер, організацію екскурсійних програм, бронювання авіаквитків, послуги кур’єра та низку інших. Також у розпорядженні гостей прасувальна кімната.

Для постійних клієнтів діє програма лояльності ALL – Accor Live Limitless, яка виходить за межі готелів і пропозицій. Вона надає учасникам можливість скористатись спеціальними перевагами, знижками та особливими привілеями, серед них: безкоштовні раннє поселення та пізній виїзд, акції на проживання та послуги, накопичування балів і можливість оплати ними послуг або проживання в понад 3960 готелях мережі по всьому світу, а також багато інших не менш приємних бонусів. «іbis Styles Львів Центр» – Ваш стильний готель у серці Львова.

«іbis Styles Львів Центр» – Ваш стильний готель у серці Львова.

gid2020-23.jpg 

вул. Шухевича, 3
Львів 79005, Україна
тел.: +38 (032) 254 67 67
факс: +38 (032) 254 67 77
H9709@accor.com
all.accor.com
ibis.com/9709

  • Город: Львов
  • Расположение: вул. Шухевича, 3