Globe Runner Hotel & Hostel

У лютому 2020 року компанія DEOL Partners відкрила в Києві унікальний туристичний хаб Globe Runner Hotel & Hostel, який поєднує особливості 3-4-зіркових готелів, хостелів і сімейних апартаментів.

DEOL Partners – провідна інвестиційна, девелоперська та керівна компанія у сфері комерційної нерухомості з особливим фокусом на готельному сегменті. Ми працюємо на ринку України понад 20 років. Завдяки глибокому знанню локальної специфіки та міжнародної практики ми надаємо комплексні та конструктивні рішення для інвесторів, девелоперів і власників нерухомості.

DEOL Partners – девелопер і оператор успішних брендів, таких як Senator Hotels and Apartments (перша в Україні мережа професійних апартготелів) та 11 Mirrors Design Hotel (перший дизайн-готель в Україні та країнах Східної Європи, частина міжнародної колекції Design Hotels™).

1 лютого 2020 року ми відкрили Globe Runner Hotel & Hostel – сміливий нішевий проєкт, що втілює тренд lifestyle & community hostel і задає новий імпульс усій столичній сфері гостинності. Globe Runner – це унікальний туристичний хаб, який поєднує найкращі особливості 3-4-зіркових готелів, сучасних хостелів і затишних сімейних апартаментів.

gid2021-13.jpg

Руслан Олексенко, засновник
і керівний партнер DEOL Partners

Globe Runner має яскраву індивідуальність, продуману еклектику та міський шарм. Він уособлює комфорт для сьогоднішніх мандрівників і пропонує різноманітні варіанти розміщення на вибір.

Хаб займає 4-поверхову будівлю кінця XIX століття з виразною архітектурою, що збереглася до наших днів. Кожен зі спільних, окремих, капсульних номерів та апартаментів має свій особливий стиль, де органічно поєднуються вінтажні елементи, останні тенденції в дизайні інтер’єру та концептуальні артоб’єкти. Також на цокольному поверсі є додаткові зони для гостей: просторе лобі-амфітеатр, відкрита лаунж-зона, загальна кухня та кафе.

Globe Runner розташований у пішій доступності від усіх знакових місць міста – Золоті ворота, Оперний театр, Володимирський і Софійський собори. Наш готельний хаб – це більш аніж «місце проживання», це інтерактивний простір для зустрічей, де гості взаємодіють і спілкуються один з одним, створюючи незабутні моменти та враження.

gid2021-12.jpg

Наш креативний підхід і девелоперські рішення не були витратними та мають швидко окупитися. Globe Runner вже впорався з усіма серйозними викликами 2020 року та продемонстрував високі результати.

Наші досягнення:

  • Нагорода Traveller Review Award і чудова оцінка – 9,2 із 10 можливих балів – на Booking.com.
  • Виняткова оцінка – 10 із 10 можливих балів – на Hotels.com.
  • Чудова оцінка – 9,7 із 10 можливих балів – на Hostelworld.
  • Знак SafeTravels і перемога в національному конкурсі SafeTravels.
  • Національна премія CP Awards у номінації «Найкращий проєкт комерційної нерухомості».

Ми плануємо відкривати Globe Runner та апарт-готелі Senator в інших містах України та готові до співпраці над новими перспективними проєктами разом з інвесторами.


gid2021-14.jpg

вул. В. Липинського, 4, офіс 16
01030 Київ, Україна
+380 (44) 200 77 00
www.deol-partners.com
www.globerunner.house

  • Город: Киев
  • Расположение: вул. В. Липинського, 4