Edem Resort Medical & SPA

Чи існує рай на землі? Так! І він розташований поблизу Львова. Потрапивши сюди, ви неодмінно повинні розслабитись, забути про міську метушню і насолодитись кожною хвилиною перебування тут. Час на годиннику зупиняється, і ви занурюєтесь в атмосферу цілющого відпочинку для душі та тіла в Edem Resort Medical & SPA.

Комплекс Edem Resort Medical & SPA розташований поблизу Львова, на березі джерельного озера в оточенні лісу. Це п’ятизірковий готель, 4 ресторани авторської кухні, 3 зали для банкетів, 3 зали для конференцій, Центр відновлення здоров’я, SPA, озеро з джерельною водою, ландшафтний парк скульптури, арт-простір, перший у Західній Україні гольф-клуб, білосніжний пляж, власний виноградник, мисливські угіддя, конюшня, власний сад й екогород.

Справжньою гордістю комплексу Edem Resort Medical & SPA є унікальний медичний центр відновлення життєвих сил і здоров’я. Він надає послуги з діагностики, бальнеології, дієтології, дерматології, гідротерапії, лікування водою і травами, естетичної медицини, апаратної косметології та ін. Індивідуально кожному гостю тут порекомендують ту чи іншу спеціально розроблену програму. Наприклад, програму Detox на 7, 10 або 14 днів, 3-денний курс Anti-Stress або, скажімо, програму Re-energy, розраховану на 3 дні. Перед початком будь-якого обраного курсу всі гості проходять консультацію у головного лікаря центру Олексія Башкірцева, який є міжнародним фахівцем у галузі антивікової медицини, чинним академіком Європейської академії гуманітарних наук, членом наглядової ради університету SingularityU Kyiv у сфері експоненціальної медицини, а також є міжнародним експертом з питань anti-age медицини.


gid2020-09.jpg


До складу медичного центру входить розкішна зона SPA – справжній оазис блаженства! Тут є все: басейн із чистою джерельною водою, масажні кабінети, соляна кімната, римська парна, фінська сауна, російська лазня, циркулярний душ, льодяний фонтан, доріжки Кнейпа, тренажерні зали.

Масштабний комплекс потрапив у рейтинг 9 кращих SPA- і Wellness-курортів світу міжнародного видання Total Escape, також отримав нагороду «Кращий готель України» на Chance Travel Awards. У 2018 році ресторан DeVine отримав міжнародну нагороду «2 келихи» від американського спеціалізованого видання Wine Spectator. Таку відзнаку отримали лише 6 ресторанів України. У грудні 2018 року ресторан Terrace отримав нагороду в номінації «Кращий заміський ресторан» від національної ресторанної премії «СІЛЬ». У січні 2019 року Edem Resort Medical & SPA отримав статус Best Medical Hotel міжнародної готельної премії International Hospitality Awards. А вже в кінці 2019 року комплекс став номінантом премії Best Wedding Hotel за версією International Hospitality Awards.


gid2020-11.jpg


+380 (67) 314 65 12
seeyou@edem.com.ua
www.edemresort.com


  • Город: Львов
  • Расположение: с. Стрілки Перемишлянський район Львівська область