Edem Resort Medical & SPA

Чи є рай на землі? Так! І він розташований неподалік від стародавнього Львова. Потрапивши сюди, ви неодмінно маєте розслабитися, забути про шум мегаполіса та насолодитися кожною хвилиною перебування тут. Час на годиннику зупиняється, і ви занурюєтеся в атмосферу спокою і цілющого відпочинку для душі та тіла.

Edem Resort Medical & SPA – комплекс в оточенні лісу й озера. П’ятизірковий готель налічує 5 ресторанів авторської кухні, 3 зали для банкетів, 3 зали для конференцій, Центр відновлення здоров’я, SPA, артпростір, парк сучасної скульптури PARK3020, перший у Західній Україні гольф-клуб, білосніжний пляж, власні виноградники, сад і екогород, стайні та мисливські угіддя.

Справжньою гордістю комплексу Edem Resort Medical & SPA є унікальний медичний центр відновлення життєвих сил і здоров’я. Він надає послуги діагностики, бальнеології, дієтології, дерматології, гідротерапії, лікування водою і травами, естетичної медицини, апаратної косметології тощо. Індивідуально кожному гостю тут рекомендують ту чи іншу спеціально розроблену програму. Наприклад, програму Detox на 7 або 10 днів, 3-денний курс Anti-Stress або, скажімо, програму Reenergy, розраховану на 3 дні. Медичні програми в Edem Resort Medical & SPA мають 2 головні цілі: вони покращують ментальне (душа, емоції) та інвестують у фізичне здоров’я та довголіття. Це метод так званого холістичного підходу, де здоров’я людини – симбіоз тіла та душі. Тому відпочинок тут поєднує медичні програми, релакс і духовне очищення.

gid2021-07.jpg

Комплекс Edem Resort Medical & SPA потрапив до рейтингу 9 кращих SPA- і Wellness-курортів світу міжнародного видання Total Escape, а також отримав нагороду «Кращий готель України» на Chance Travel Awards. У 2018 році ресторан DeVine здобув міжнародну нагороду «2 келихи» від американського спеціалізованого видання Wine Spectator. Такої честі були удостоєні тільки 6 ресторанів України. У грудні 2018 року ресторан Terrace отримав нагороду в номінації «Кращий заміський ресторан» від національної ресторанної премії «СІЛЬ». У січні 2019 року Edem Resort Medical & SPA здобув нагороду Best Medical Hotel міжнародної готельної премії International Hospitality Awards. А вже наприкінці 2019 року комплекс став номінантом як Best Wedding Hotel за версією International Hospitality Awards.

Виноградники Chateau Edem, розташовані на території відпочинкового комплексу, – одні з найбільших на Західній Україні, а вина власного виробництва були відзначені низкою престижних нагород, зокрема на Фестивалі винограду та вина «Галицька лоза» у 2019 році, Uwines Awards 2019, Ukraine Wine&Spirits Awards 2020.


gid2020-11.jpg

с. Стрілки
Перемишлянський район
Львівська область, Україна
+380 (67) 314 65 12
seeyou@edem.com.ua
www.edemresort.com


  • Місто: Львів
  • Розташування: с. Стрілки Перемишлянський район Львівська область