BANKHOTEL

BANKHOTEL гостинно відчинив свої двері гостям і жителям міста 8 червня 2018 року. Розташований готель в історичній частині Львова в реконструйованій будівлі колишнього Австро-Угорського банку, яка була зведена у 1914 році.

Основна ідея, що лягла в проєктування готелю, – максимальне збереження історичного вигляду будівлі як архітектурної пам’ятки. До елементів інтер’єру, що не підлягали кардинальним змінам, можна віднести:

  • вестибюль з мармуровими сходами та вітражі;
  • підлога з кераміки на першому поверсі у вестибюлі та в холі на другому поверсі;
  • декоративне оздоблення стін з автентичними карнізами.

Готель BANKHOTEL має 7 поверхів і містить 101 номер різної цінової категорії. Автором унікальних інтер’єрів номерного фонду є Ольга Рябова. Для їх створення вона використовувала графічні композиції французьких художників модерну – Сержа Гладкого й Едуарда Бенедиктуса. Завдяки цьому кожен номер має свій унікальний патерн, головний колір якого задає тон усьому приміщенню та дає змогу відчути особливу мистецьку атмосферу початку ХХ століття.

gid2021-17.jpg

Для ділових зустрічей у BANKHOTEL є 8 конференц-залів загальною місткістю 270 осіб, що виконають будь-які вимоги з організації переговорів, семінарів, презентацій. Учасникам ділових заходів також пропонується лаунж-зона та відкрита тераса.

Затишний ресторан SAFE дасть змогу насолодитися чашечкою справжньої львівської кави та стравами української та європейської кухонь. Для гостей функціонує і винний бар RESERVE, де можна скуштувати вишукане вино та насолодитися панорамою старого міста на терасі. Нічний артбар SATIRIKON у готелі запрошує на виставки робіт всесвітньо відомих карикатуристів і пригостить авторськими коктейлями.

На території готелю на постійній основі діє виставка двох артпроєктів Віктора Кудіна – «Банкноти і шаги» та «Монети». Головна ідея першого проєкту – ознайомлення з банкнотами, що були в обігу в Українській Народній Республіці. Гості готелю та відвідувачі виставки зможуть дізнатися про особливість кожної банкноти, хто був її автором, де вона друкувалась. Особливість проєкту «Монети» полягає у знайомстві з ювілейними монетами, що випускає Національний банк України.

BANKHOTEL – один із небагатьох готелів, які пройшли сертифікацію зірковості та є офіційним п’ятизірковим закладом. Окрім того, він є кращим у місті й одним із кращих в Україні за рейтингами Tripadvisor (5\5) і Booking.com (9,6\10). У 2021 році він входить у топ-20 готелів для медового місяця у Львові, топ-10 кращих готелів у Львові, топ-5 розкішних готелів у місті, топ-3 готелів для бізнес-туризму у Львові за версією Travelmyth. BANKHOTEL номінований на премію European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award 2022, яку вручають раз на два роки в Барселоні (Іспанія) коштом Європейського Союзу та Фонду Міса ван дер Рое за найкращі проєкти в галузі сучасної архітектури.

gid2021-16.jpg

вул. Листопадового Чину, 8
Львів 79000, Україна
+380 (68) 297 50 10
welcome@bankhotel.com.ua
bankhotel.com.ua


  • Город: Львов
  • Расположение: вул. Листопадового Чину, 8