М8 Business Сenter

М8 Business Сenter – це флагманський бізнес-центр, що входить у портфель комерційної нерухомості одного з найбільших девелоперів України – компанії «Інтергал-Буд».

Офісну будівлю класу А спроєктували та реалізували з урахуванням технічних вимог і потреб сучасного бізнесу. М8 Business Сenter уже введений в експлуатацію та вважається одним із найпрестижніших та комфортабельних нових проєктів у Києві завдяки вигідній локації в центральному діловому районі міста. У пішій доступності в межах 5 хвилин розташована станція метро «Арсенальна»; відстань до станцій «Кловська» та «Печерська» становить близько 1,5 км. Адреса проєкту – вул. Московська, 8-Б. Звідси – швидкий доступ на автомобілі до ключових магістралей міста в будь-якому напрямку, а також до урядового кварталу.

Найближчими сусідами бізнес-центру стали найкращі ресторани міста, спортивні клуби, деякі з них із басейном, салони краси преміумкласу, відділення банків, нотаріуси й інші сервісні об’єкти. Зокрема, до креативного громадського простору на території колишнього заводу «Арсенал» із закладами харчування та сквером можна дістатися пішки за 3-5 хвилин.

gid2021-32.jpg

Загальна площа проєкту сягає 18 000 м2, орендна – 10 000 м2, будівля складається з шести поверхів. Також М8 Business Сenter має внутрішню закриту територію, підземний паркінг та зовнішній паркінг на 145 машиномісць, що означає одне паркомісце на 67 м2 у Печерському районі Києва.

Компанія, яка планує відкрити офіс у М8 Business Сenter, отримає гнучкий та багатофункціональний діловий простір, що забезпечує правильний розподіл людських потоків, сучасну інженерію та чотири просторих ліфти преміального рівня.

Гнучкі планувальні рішення від 135 м2 дають змогу використовувати корисну площу в новому офісі максимально ефективно та водночас забезпечити між людьми соціальну дистанцію. Площа типового поверху – 2280 м2, а правильно сплановане ділення офісів підійде для будь-якого формату організації простору.

Офіси в М8 Business Сenter організовані так, щоб співробітникам було зручно працювати, влаштовувати приємні обідні перерви, проводити ділові зустрічі. У складі проєкту також передбачені ресторан, кав’ярня, банк, квітковий бутик, а на паркінгу встановлені зарядки для електрокарів. Бізнес-центр оснащений новітніми системами контролю доступу та відеоспостереження.

gid2021-31.jpg

вул. Московська, 8-Б
Київ 01010, Україна
+380 (67) 230 13 78

  • Город: Киев
  • Расположение: вул. Московська, 8-Б