«ЛУВР»

«ЛУВР» – сучасний бізнес-центр класу А в Києві. Завдяки архітектурним, технічним і дизайнерським рішенням він надихає на високу хвилю творчості та досягнень. Будівля, втілена у склі та камені, вигідно виділяється, наче витвір мистецтва, і створює відчуття комфорту та престижу.

Вигідне розташування БЦ «ЛУВР» у центрі столиці України безпосередньо поруч з основними транспортними артеріями міста і станцією метро «Лук’янівська» підкреслюється практично повним фасадним склінням, що створює захопливі панорамні краєвиди на місто. Тим самим бізнес-центр надихає та налаштовує на ефективну діяльність.

Будівля складається із 7-поверхової основної секції та 17-поверхової вежі, а також містить сучасний підземний паркінг на 80 автомобілів. Додатково передбачена зовнішня парковка для гостей БЦ на 65 паркомісць. Обидва паркінги цілодобово охороняються та обладнані зарядками для електромобілів. У кожній секції є окрема вхідна група з рецепцією та охороною. Для забезпечення конфіденційності та максимальної приватності клієнтів створені додаткові ізольовані входи та виходи з бізнес-центру, а також окремий ліфт із паркінгу в секцію «А».

Всі приміщення здаються в стані shell & core, даючи орендарям змогу вирішувати, яким буде їхній офіс. Вільні планування внутрішніх просторів і розвинена інфраструктура спільно з іншими перевагами створюють справжній комфорт для роботи.

Комплекс управляється сучасними й ефективними інженерними системами, що створюють комфорт в офісних приміщеннях. Енергозберігаючі фасади будівлі утеплені та вентилюються, а вікна не пропускають тепло назовні. Завдяки чому в приміщеннях у будь-який час року зберігається комфортна температура з відсутністю переплат за опалення. Власна котельня бізнес-центру на 2,48 МВт оснащена економними котлами Buderus, розташованими на даху будівлі, які вмикаються залежно від потреби. Завдяки цьому в будь-який час року в офісах підтримується задана температура. Водночас вентиляційні шахти з вбудованою системою фільтрації забезпечують кожне приміщення очищеним свіжим повітрям. А чилер-фанкойли кондиціюють та обігрівають повітря для комфортного мікроклімату в офісах.

gid2021-25.jpg

Престижність БЦ «ЛУВР» є результатом створення цілої низки продуманих інженерних рішень. Зокрема, 8 швидкісних ліфтів ThyssenKrupp вантажопідйомністю до 1000 кг забезпечують високу швидкість переміщення – один поверх за дві секунди, а система управління пасажиропотоком скорочує час їх очікування. Високий рівень комфорту забезпечується максимальною безпекою будівлі: БЦ обладнаний власними серверами, структурованою кабельною системою та системою контролю доступу для збереження даних життєзабезпечення будівлі. У всіх приміщеннях встановлені системи пожежогасіння та оповіщення, контролю загазованості, виконано вогнезахист металоконструкцій і проходок інженерії. Вжито всіх заходів, щоб запобігти виникненню загорянь і поширенню вогню.

Крім цього, БЦ обладнаний контрольно-пропускною системою, а також системою контролю доступу, охоронними системами пожежної безпеки та відеоспостереження. Всередині будівлі та на її території працюють фахівці охоронної фірми.

Унікальна локація, сучасні архітектурні та технічні рішення, а також комфорт та естетика в офісних приміщеннях – усе це робить БЦ «ЛУВР» знаковим не тільки для Києва, а й усього ринку офісних приміщень.

gid2021-23.jpg

вул. Юрія Іллєнка, 2/10
Київ 02000, Україна
+380 (68) 490 90 16
luwr.com.ua

  • Город: Киев
  • Расположение: вул. Юрія Іллєнка, 2/10