«Торонто-Київ»

Комплекс «Торонто-Київ» стратегічно розташований у самому серці історичного та ділового району Києва та включає в себе Бізнес-центр класу «А», торгові площі з елементами street-retail, ресторани та кафетерії, event-площі та магазини, готель Holiday Inn Kyiv компанії InterContinental Hotels Group.

ПрАТ «Українсько-канадське спільне товариство «Торонто-Київ» є девелопером і співвласником Комплексу. Компанія спеціалізується на наданні в оренду й експлуатації майна, адмініструванні та технічному обслуговуванні комерційної нерухомості, проведенні заходів, а також стратегічному консалтингу в сфері комерційної нерухомості та девелопменті готелів. Керуючою компанією Комплеку «Торонто-Київ» є ТОВ «ТК Проперті Менеджмент».

«Торонто-Київ» став своєрідною штаб-квартирою для багатьох всесвітньо відомих міжнародних корпорацій, локальних компаній і брендів. Більше того, візитною карткою та родзинкою Комплексу є затишний внутрішній двір із чудовим видом на Костел Святого Миколая. У 2019 році завдяки співпраці чотирьох компаній MacPaw, Ring Ukraine, SD Capital і «Торонто-Київ» Костел Святого Миколая отримав нічну ілюмінацію. Сучасне підсвічування фасаду було розроблене та втілене в життя професіоналами провідної світлотехнічної компанії Expolight. До того ж проєкт із підсвічування Костелу став одним із переможців всесвітнього конкурсу зі світового дизайну LIT Lighting Design Awards 2019.

Готель Holiday Inn Kyiv є складовою частиною Комплексу та першим готелем мережі Holiday Inn на території України. Він пропонує 208 номерів. Holiday Inn Kyiv є частиною IHG Green Engage system – програми, ініційованої з метою зменшення негативного впливу готелів на навколишнє середовище та ґрунтується на визнаних на міжнародному рівні LEED-принципах.

Сьогодні Комплекс також являє собою універсальний майданчик для проведення заходів найрізноманітнішого характеру – від fashion-орієнтованих, таких як ELLE Style Awards чи модні покази в межах Ukrainian Fashion Week, закритих презентацій Lexus і Rolls Royce, масових заходів сучасної міської культури, таких як урбаністичний фестиваль don’t Take Fake чи Міжнародна виставка сучасного мистецтва Kyiv Art Week, до дипломатичних заходів міжнародних організацій і спільнот – Canada Day Celebration.

Компанія постійно підтримує зв’язки з іноземними партнерами, приймаючи та супроводжуючи дипломатичні місії Канади під час робочих візитів до України, на яких ключовим питанням є взаємне двостороннє співробітництво двох країн.

У липні 2016 року «Торонто-Київ» у партнерстві з CUCC та WNISEF виступив співорганізатором прийому Канадської делегації під час візиту Прем’єр-міністра Канади – Джастіна Трюдо до Києва, в межах якого було підписано Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою (CUFTA).

Для Канадсько-українського бізнес-форуму в Торонто в червні 2016 року Комплекс «Торонто-Київ» був обраний Урядом Канади одним із восьми компаній і проєктів як приклад успішного та перспективного економічного співробітництва між двома країнами.

Два роки поспіль «Торонто-Київ» і його команда були відзначені спеціальною нагородою Віталія Кличка, Київського міського голови, – Kyiv Friends Awards, за внесок у розвиток міста і його інвестиційної привабливості на міжнародній арені. Нагорода була вручена на найбільшій міжнародній виставці з нерухомості – MIPIM 2018 та MIPIM 2019.


gid2020-07.jpg


вул. Велика Васильківська, 100
Київ 03150, Україна
тел.: +380 (44) 495 85 33
факс: +380 (44) 495 85 38

torontokyivcomplex@yahoo.com
www.facebook.com/torontokyiv

www.instagram.com/torontokyiv


  • Город: Киев
  • Расположение: вул. Велика Васильківська, 100