IT-парк Manufactura

Інноваційний IT-парк Manufactura в форматі Live & Work від компанії «Строй Сіті» створений для того, щоб розвиватися, перетворюючи знання, ідеї та навички в прибутковий бізнес.

IT-парк Manufactura – це перший у Харкові технологічний центр з широкою інфраструктурою. Він був створений для нетворкінгу унікальної бізнес-спільноти, що складається з офісів, коворкінгу, колівінг-центру, зон торгівлі, комерційних площ, офісних приміщень і апартаментів, а також зон громадського харчування різних форматів, виставкових майданчиків, конференц-залів, що задовольняють потреби будь-якого резидента. Це єдиний простір для продуктивної роботи, комфортного життя і якісного відпочинку. Комплекс розташований на набережній річки Харків. Слід зазначити зручність, що полягає у користуванні безкоштовним шатл-басом, що буде обслуговувати резидентів і гостей комплексу.

При створенні IT-парку Manufactura було дуже важливо зберегти історичну спадщину будівлі, що є пам’ятником архітектури. Тому ідея передового підприємства ХІХ століття була перенесена в ХХІ століття. При цьому народилася філософія єдиного простору Live & Work – все має бути поруч.

IT-парк Manufactura виконаний в архітектурному стилі лофт на основі будівлі, що має 130-річну історію. Це яскравий і реальний приклад не тільки перетворення Харкова, але й ревіталізації та відродження культурної спадщини – головного ресурсу розвитку і зміцнення сучасного європейського суспільства. Це не тільки культурний потенціал, а й соціальний і економічний, так званий драйвер розвитку міста та його регіонів. IT-парк Manufactura було створено, дотримуючись кращих традицій – поєднуючи атмосферу затишку, стилю та свободи в новий формат ефективної співпраці.


gid2020-20.jpg


Секція Manufactura Space

Секція Space – це ідеальна галактика для високоефективної роботи, простір для побудови професійних відносин, що вміщує ергономічні робочі місця для проведення презентацій, виставок, переговорів, консультацій, менторних та інших заходів.

gid2020-21.jpg

Секція Manufactura Home

Авторський smart-комплекс у стилі лофт  – це апартаменти вільного планування для комфортного проживання.


Діловий центр мрії Place

Комплекс Place складається з торговельних, комерційних та офісних приміщень класу преміум.


Мультифункціональний комплекс NEXT

В мультифункціональному комплексі NEXT поєднуються житлова та робоча зони: квартири з видом на набережну, офіси, open space.

Метою проєкту IT-парк Manufactura є напрацювання величезного досвіду вдалого використання культурної спадщини для розвитку міста, продуктивного міжгалузевого співробітництва та залучення інвестицій.

Сьогодні успішна та перспективна компанія «Строй Сіті» пропонує вигідні вкладення з прибутковістю до 38% у сферу креативної індустрії, що гарантує постійно зростаючий прибуток.

IT-парк Manufactura – перший проєкт класу преміум у Харкові, що дозволяє інвестувати у майбутнє!


+ 380 (96) 69 03 111
+ 380 (63) 77 20 111
itpark@manufactura.kh.ua
manufactura.kh.ua


  • Город: Харьков
  • Расположение: вул. Чигирина Юлія, 13