Business Retreat Avenue

Гармонія, спокій та самовдосконалення. Business Retreat Avenue запроваджує новий підхід до формування бізнес-простору для компаній, що швидко змінюють свою модель діяльності та внутрішні процеси. Компаній, для яких постійний розвиток і вдосконалення є одними з ключових складових їхньої стратегії.

Підходи, які зараз позиціюються як тренд у сфері комерційної нерухомості (розумні технології, екологічність, гнучкість простору), вже давно є невіддільною частиною успішно реалізованого проєкту – бізнес-центру Avenue53 і будуть впроваджені та вдосконалені в проєкті другої фази розвитку території – Business Retreat Avenue.

У реалізованому проєкті бізнес-центру Avenue53 (введено в експлуатацію влітку 2020) вже можна наочно відчути, як запроваджені технології, екологія внутрішнього середовища, максимальна автоматизація працюють для комфорту та потреб резидентів. Керування робочими процесами всередині бізнес-центру може відбуватися віддалено зі смартфона. Екологічність, технологічність, цілковита безпека та комфорт – це основні запроваджені характеристики бізнес-центру Avenue53. Відкриті тераси, сад усередині, максимальне озеленення дають можливість у будь-який час змінити своє оточення, вдихнути, видихнути та перезавантажитись протягом робочого дня.

gid2021-29.jpg

Мета девелопменту Business Retreat Avenue – це постійне оновлення, вдосконалення та пошук найсучасніших архітектурних і технічних рішень, що націлені на збільшення комфорту резидентів і підлаштування під їхні потреби.

Друга фаза реалізації проєкту – Business Retreat Avenue – складається із трьох незалежних будівель загальною площею 40 000 м2. Вони мають різні архітектурні рішення, але водночас формують єдиний гармонійний ансамбль. У поєднанні з реалізованою першою фазою проєкту всі будівлі направлені в центральну зону – грандіозний парк з озером посередині (площа парку становить майже 1,5 гектара).

Просто уявімо, що для зміни оточення та картинки не потрібно нікуди їхати чи летіти. Достатньо вийти з офісу, щоб прогулятися на природі в парку, піти до зони відпочинку, щоб вам зробили масаж, відвідати зону медитації та sound healing, зробити покупки в нішевих крамничках, зайнятися спортом, зовнішньо оновитися у салоні краси, випити каву в кафе біля озера в парку, піти за новими знаннями на тренінг чи семінар.

gid2021-27.jpg

Business Retreat Avenue – це вихід з робочої рутини, щоб подивитися збоку на себе в бізнесі та житті. Це місце, де поєднується природа та сучасна архітектура, бездоганний сервіс, робота, навчання та відпочинок. Business Retreat Avenue – це осередок гармонії та саморозвитку. Місце, яке надихає на креативність та пошук оптимальних рішень. Це місце, де буде бажання залишитися жити, діяти, творити, навчатися та відпочивати.

Гармонія, спокій та самовдосконалення – це три ключові аспекти, які були взяті за основу при розробці архітектурних і концептуальних рішень цього проєкту задля формування балансу між робочим і творчим простором.

gid2021-28.jpg

проспект Перемоги, 53
Київ 03057, Україна
+380 (67) 242 77 92
info@avenue53.ua
avenue53.ua

  • Город: Киев
  • Расположение: проспект Перемоги, 53