Business center S26

Business center S26 – новий проєкт у портфелі девелопера «Інтергал-Буд». Об’єкт розміщується безпосередньо поруч з історичним Києвом, на Подолі; така преміальна локація у центральному діловому районі популярна серед міжнародних та українських компаній.

Business center S26 створений за унікальним проєктним рішенням архітектурної студії «Крамалл Студіо». Будівля вписана в наявний урбаністичний ландшафт із урахуванням усіх містобудівних вимог та історико-культурної спадщини району.

Загальна площа нового бізнес-центру класу В+ становить 13 300 м2, а площа під оренду – 10 800 м2. Це 9-поверхова будівля, де, починаючи з другого поверху, розташовані офісні приміщення. Площа кожного поверху становить 500-1440 м2. Архітектурний проєкт передбачає вільне планування, що дає змогу індивідуально підібрати оптимальний варіант для оренди залежно від бажань компанії. Завдяки продуманій організації простору, закладеній в архітектурних рішеннях, на поверхах можуть розміститись і традиційні офіси, і нині популярні різноманітні гнучкі формати. Додаткова цінність для орендарів зумовлена також наявністю терас і балконів, які можна перетворити на лаунж-простір для відпочинку, спілкування та соціальної взаємодії співробітників, що позитивно впливає на корпоративну культуру та розвиток компанії.

До складу внутрішньої інфраструктури входять магазин, ресторан, кафе та лобі на першому поверсі, що дає змогу бізнес-центру чудово виконувати найважливіше завдання, яке наразі ставлять перед собою компанії, – створювати комфортне середовище для співробітників. У підземній частині будівлі розташований просторий паркінг, передбачено також наземний паркінг, є зарядки для електрокарів.

gid2021-22.jpg

Безпеку та приватність у бізнес-центрі забезпечують професійна охорона, система контролю доступу та відеоспостереження.

Business center S26 розташований на вул. Спаській, 26/14 у 5 хвилинах ходьби від метро «Контрактова площа». До Майдану Незалежності їхати дві зупинки на метро, на автомобілі дорога займе не довше 10-15 хвилин.

Крім транспортної доступності перевагою Business center S26 є розвинена інфраструктура району, а також наявність зелених скверів, де резиденти можуть прогулятися після роботи.

gid2021-21.jpg

вул. Спаська, 26/14
Київ 04070, Україна
+380 (67) 230 13 78

  • Город: Киев
  • Расположение: вул. Спаська, 26/14