БЦ «Венеціанський»

Бізнес-центр «Венеціанський» – нова локація на офісній карті Києва. Будівля класу А загальною площею 6000 м2 та орендною 4000 м2 відкрилася в 2020 році. Вона розташована в географічному центрі столиці – на Венеціанському острові, характеризується зручною доступністю як особистим, так і громадським транспортом (у 7 хвилинах ходьби від бізнес-центру розташована станція метро «Гідропарк»).

Сучасний бізнес-центр – це не лише робочий простір, а й місце для генерації ідей і нестандартних рішень. Щоб робота була продуктивною та ефективною, важливо вибрати приміщення з продуманою стратегією офісних і громадських просторів. Саме таким є новий бізнес-центр «Венеціанський».

У цій технологічній і гнучкій офісній будівлі передбачено блоки площею від 250 до 1000 м2. На кожному з чотирьох поверхів центру розташовано по чотири офіси з окремими терасами та великими вікнами, з яких відкривається панорамний вид на київські схили, пам’ятник «Батьківщина-мати», Києво-Печерську лавру та міст Метро. Всі приміщення в бізнес-центрі «Венеціанський» передаються в стані shell & core. Чистове опорядження та планування можуть виконуватися як самостійно орендарями, так і силами орендодавця.

З додаткових сервісів у бізнес-центрі «Венеціанський» представлені кафе, кав’ярня, кімната для переговорів. Однак на прохання орендарів керуюча компанія готова розглянути створення й інших об’єктів інфраструктури.

Територія офісного центру займає 0,8 гектара. Тут виконано благоустрій – висаджено клумби з декоративними рослинами, постелено газон і прокладено пішохідні доріжки. Частина території відведена під паркінг на 60 машиномісць. Керуюча компанія також планує виконати реконструкцію пішохідної дороги, що веде від метро до офісного центру. Згодом можливий запуск трансферу до метро: це можуть бути шатл-баси або електросамокати – все залежатиме від уподобань орендарів.

gid2020-02.jpg

Додатковим бенефітом для компаній-орендарів БЦ «Венеціанський» стане власна територія відпочинку на березі Дніпра та найближча паркова зона. Адже в новій «економіці мислення» мотивація співробітників за допомогою можливості знайти той самий баланс між роботою і життям, зокрема переключитися посеред трудового дня з метою підвищення продуктивності, стає ключовим фактором успіху будь-якого бізнесу.

Окремо в офісному центрі «Венеціанський» попрацювали над енергоефективними рішеннями. Кліматична система з тепловими насосами дозволяє опалювати і охолоджувати будівлю до необхідної температури залежно від сезону. Для орендарів у кожному блоці обладнано виводи для системи припливної вентиляції та кондиціювання, а також встановлено власний ввідний лічильник тепла, що дозволяє максимально справедливо розподіляти компенсацію комунальних послуг. Окрім того, система дуже екологічна, бо для своєї роботи споживає лише електроенергію. Датчики руху допоможуть зменшити споживання ресурсів в офісах і місцях загального користування. Крім усього іншого, в БЦ передбачена можливість встановлення додаткових резервних генераторів на випадок, якщо у орендарів виникне в них потреба.

Ми впевнені, що якісно продумана стратегія ефективної організації робочого простору вирішує відразу кілька важливих завдань: створює найкращу робочу атмосферу та підвищує мотивацію працівників. Тому ми націлені на те, щоб «Венеціанський» став офісним центром нового формату завдяки унікальному та комфортному робочому середовищу.

Оренда:
+ 38 (044) 462 52 46
+ 38 (067) 441 23 08
orenda@illinsky.com.ua


  • Город: Киев
  • Расположение: Броварський проспект, 2-в