Horizon Office Towers

Horizon Office Towers є першим бізнес-центром преміумкласу в Києві й уже багато років зберігає провідні позиції на ринку комерційної нерухомості столиці.

Horizon Office Towers – унікальний комплекс, що складається з декількох будівель загальною площею близько 17 000 м2. Біля бізнес-центру розташовується зона парковки на 52 машиномісця, а також теплий гараж в декількох рівнях на 50 машиномісць.

Комплекс розміщений в урядовому кварталі, а також у культурно-історичному районі столиці, в центрі ділової активності Києва – Печерську, на вул. Шовковичній, 42-44. Поблизу бізнес-центру знаходяться Офіс Президента України, Верховна Рада та Кабінет Міністрів України. Комплекс складається з основної будівлі та двох прилеглих до неї прибудов:

  • основна будівля – 17 офісних поверхів;
  • перша прибудова – 6 офісних поверхів і підземний паркінг;
  • друга прибудова – дворівневе офісне приміщення та трирівневий паркінг.

Всі будівлі комплексу Horizon Office Towers є автономними за своїми комунікаціями.

У всі приміщення комплексу є доступ через вестибюль основної будівлі (центральний вхід бізнес-центру). Крім того, кожна прибудова має окремий вхід.

Добре продумана інфраструктура комплексу дає можливість користуватися зручностями бізнес-центру всім без винятку орендарям незалежно від того, чи вони розташовані в основній будівлі комплексу, чи в одній із прибудов.

БЦ Horizon Office Towers обладнаний п’ятьма ліфтами виробництва OTIS, що забезпечує мінімальний час очікування ліфта, найефективніший розподіл потоків орендарів і їх відвідувачів, а також обслуговуючого персоналу.

У всіх приміщеннях бізнес-центру виконано якісний ремонт європейського рівня; водночас деякі приміщення відрізняються оздобленням високого рівня та ремонтом з використанням матеріалів преміумкласу.

Управління та обслуговування бізнес-центру проводиться професійною компанією, яка має репутацію однієї з кращих на ринку управління комерційною нерухомістю в Києві.

Безпеку та порядок у бізнес-центрі Horizon Office Towers забезпечує цілодобова професійна охорона.

Бізнес-центр Horizon Office Towers виділяється своєю унікальністю, є ексклюзивним щодо внутрішньої організації, розвиненої інфраструктури та зосередженням компаній-орендарів, які успішно зарекомендували себе як на міжнародному, так і на українському ринку.

ob_2018_18.jpg


вул. Шовковична, 42-44
Київ 01004, Україна
+38 (096) 349 88 08

  • Город: Киев
  • Расположение: вул. Шовковична, 42-44