Astarta Organic Business Centre

Astarta Organic Business Centre – це перший у Києві бізнес-центр, сертифікований за міжнародним стандартом BREEAM (2018). БЦ розташований у діловому кварталі історичного центру Києва, на Подолі. Технологічний і комфортний, БЦ поєднує у собі динаміку ділового центру та майже домашній затишок.

Astarta Organic Business Centre – це бізнес-центр класу А, побудований відповідно до стандартів «зеленого» будівництва. При спорудженні та подальшій експлуатації були використані безпечні матеріали, ефективні технології, сучасна інженерія та системи інтелектуального управління. На території БЦ облаштована оптимальна транспортна інфраструктура з підтримкою електро- та велотранспорту: 2 рівні паркінгу на 462 паркомісця, велопаркінг на 122 паркомісця з душовими кімнатами та роздягальнями, 2 станції зарядки для електрокарів. На території БЦ облаштована паркова релакс-зона у дусі сучасного урбанізму – Astarta Organic Park.


gid2020-28.jpg

Юлія Щаслива, директор ТОВ «ТЕК «Енергоінвест»


Діловий квартал ASTARTA – це продуктивний професійний простір, створений за концепцією «місто в місті»: офіси, коворкінги, конференц-зали, кафе та ресторани, туристичне агентство, салон краси, спортзал, преміумвідділення банку, приватний нотаріус, страхова компанія, хімчистка й ін.

Загальна площа БЦ – 58 930 м2, GLA становить 37 232 м2. БЦ складається з трьох будівель (блоків), які сполучені між собою. Серед архітектурних і дизайнерських рішень, які забезпечують ергономічність простору: високі стелі (1-й поверх – 5‚4 м, починаючи з 2-го – 3,6 м); гнучкі планувальні рішення під орендаря, планування open space; простóрі лобі-холи із зонами відпочинку та зони рецепцій (кожен блок БЦ має свою центральну рецепцію); передбачене безперешкодне пересування людей з обмеженими можливостями: встановлені вертикальні підйомники, пандуси, паркувальні місця; наявність оглядових терас з панорамним видом на столицю.


gid2020-26.jpg


Серед технічних рішень, що забезпечують екологічність й енергоефективність будівлі: автоматизована робота інженерних систем й автоматизована система диспетчеризації; автономна газова котельня з нульовим викидом СО та СО2; система повітряного опалення з рекуперацією тепла; система водяного опалення з автоматизованим ввімкненням у пікові періоди; повна відсутність газорозрядних ламп, що потребують спеціалізованої утилізації (особливо ламп розжарювання); енергозберігаючі вікна Schüco та використання герметичних контактів у віконних отворах, які блокують ввімкнення кондиціювання у відповідних зонах; крапельний полив зеленої зони скверу з автоматичним режимом роботи; посилений контроль та оптимальний механізм утилізації відходів. В Astarta Organic Business Centre встановлена власна станція роздільного збору сміття. Технологічність, ергономічність й енергоефективність Astarta Organic Business Centre дозволяють орендодавцю істотно знизити експлуатаційні витрати для орендарів.

Astarta Organic Business Centre – це простір для зростання бізнесу, організації подій, комфортної повсякденної роботи резидентів і відпочинку.


gid2020-27.jpg


+380 (95) 377 77 73
abc@astarta.ua

abc-kyiv.com

  • Город: Киев
  • Расположение: вул. Ярославська, 58