Gulliver

Багатофункціональний комплекс (БФК) Gulliver – об’єкт на ринку торгово-офісної нерухомості Києва з унікальним місцем розташування. Він розміщується одночасно в історичному та діловому центрі столиці, на перетині основних транспортних артерій, безпосередньо поруч із ключовими станціями метро та зупинками громадського транспорту.

Багатофункціональність – це одна з головних переваг Gulliver. Адже як показує світова практика бізнесу, коли все поруч і все разом – і робота, і розваги, і шопінг – це дуже ефективно. Немає потреби проводити пів дня в автомобільних заторах, витрачати час і нервуватися через складний столичний трафік, потрібно лише зробити кілька кроків і опинишся, де треба – в офісі, кінотеатрі чи магазині.

Загальна площа комплексу – 157 400 м2. Він складається з бізнес-центру класу А, що має дві вежі, та 10-поверхового торгово-розважального центру. БФК Gulliver є однією з найвищих будівель у столиці. Висота 33-поверхової вежі «А» бізнес-центру становить 141 метр.

Масштаб, комфорт, сучасний дизайн, функціональність і набір унікальних послуг роблять БФК Gulliver ідеальним вибором для кращих компаній столиці.

Бізнес-центр Gulliver повністю відповідає всім міжнародним критеріям для офісних центрів класу А, а це якісна транспортна розв’язка, гарне та зручне місце розташування, розвинена інфраструктура, зручний паркінг, інноваційні технічні рішення та високий рівень безпеки й енергоефективності, якісний сервіс. Злагоджена робота всіх систем життєзабезпечення комплексу гарантує інтелектуальна автоматизована система контролю та управління будівлею, тобто управління всіма інженерними мережами здійснюється з одного пульта. У бізнес-центрі впроваджені найсучасніші системи опалення, вентиляції та кондиціювання. Пожежну безпеку гарантує спринклерна система пожежогасіння від фірм Mercor (Польща) та Siron (Нідерланди). Безперебійне енергопостачання забезпечується власною підстанцією та декількома аварійними дизель-генераторами.

У бізнес-центрі розмістилися офіси близько 60 українських і міжнародних компаній, серед них – Coca-Cola, Colin’s, Grammarly, Yves Rocher, Bacardi-Martini Ukraine, Playtech, Ciklum, Inditex та інші. Понад 10 000 м2 у Gulliver займають кращі коворкінги, а саме Creative Quarter, Creative State і Regus.

Торгово-розважальний центр Gulliver – це понад 150 магазинів різних профілів: модного, класичного та молодіжного одягу та взуття, товарів для спорту, продукції для дітей, предметів для дому й інтер’єру, подарунків і аксесуарів. Це бренди іспанської групи Inditex (ZARA HOME, Massimo Dutti, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho, Uterqüe), польської LPP (Mohito, Reserved, Cropp, House), а також Zadig & Voltaire, Maje, Sandro, Lacoste, Tommy Hilfiger, Roy Robson, Naf Naf, Arena, ALL STARS, PUMA, Adidas, Falke, Hanro, Polo Ralph Lauren, BROCARD, Kilian, Jo Malone.

На нульовому поверсі ТРЦ Gulliver розміщуються супермаркет «Сільпо» в оновленому форматі, магазин побутової електроніки та техніки «Ельдорадо» та магазин товарів для дому JYSK.

Різноманітна інфраструктура робить Gulliver не просто бізнес-центром із торгово-розважальною складовою, а простором для життя й ефективного проведення часу, де все продумано до дрібниць. До послуг відвідувачів – оновлений паркінг з можливістю підзарядки електромобілів, салони краси, сучасний Gulliver Bowling, 6-зальний кінотеатр «Оскар» і фітнес-центр SkyFitness з унікальним панорамним видом і 25-метровим басейном, Візовий сервіс-центр, а також понад 20 закладів з різноманітною кухнею: від традиційної української до вишуканої італійської та японської.

Наявність цієї інфраструктури дає змогу значно економити час, вирішуючи велику частину завдань, не виходячи за територію комплексу.


guide10_002.jpg


ob_2018_15.jpg


площа Спортивна, 1-А
Київ 01001, Україна
+380 (44) 364 84 43

gullivercenter.com

  • Місто: Київ
  • Розташування: площа Спортивна, 1-А