БФК Gulliver

Багатофункціональний комплекс (БФК) Gulliver – єдиний об’єкт на ринку торгово-офісної нерухомості Києва, який має настільки вдале місце розташування. Він розміщується одночасно в історичному та діловому центрі столиці, на перетині основних транспортних артерій, безпосередньо поруч із ключовими станціями метро та зупинками громадського транспорту.

Комплекс складається з бізнес-центру класу А, що має дві вежі, і 10-поверхового торгово-розважального центру. БФК Gulliver є однією з найвищих будівель у столиці. Висота 33-поверхової вежі «А» бізнес-центру становить 141 метр. Загальна площа комплексу – 157 400 м2.

Масштаб, комфорт, люксовий дизайн, функціональність і набір унікальних послуг роблять БФК Gulliver ідеальним вибором для кращих компаній столиці.


Бізнес-центр Gulliver повністю відповідає всім міжнародним критеріям, призначеним для офісних центрів А-класу, а це якісна транспортна розв’язка, гарне та зручне місце розташування, розвинена інфраструктура, зручний і безпечний паркінг, високий рівень енергоефективності та якісний сервіс. Інноваційні технічні рішення і злагоджена робота всіх систем життєзабезпечення комплексу забезпечуються інтелектуальною автоматизованою системою контролю й управління будівлею, тобто управління всіма інженерними системами здійснюється з одного пульта. У бізнес-центрі впроваджені найсучасніші системи опалення, вентиляції та кондиціювання. Пожежну безпеку гарантує спринклерна система пожежогасіння від фірм Mercor (Польща) та Siron (Нідерланди). Безперебійне енергопостачання забезпечується власною підстанцією та декількома аварійними дизель-генераторами. У бізнес-центрі розмістилися офіси близько 60 українських і міжнародних компаній, серед них – Coca-Cola, Ciklum, Colin’s, Grammarly, Creative Quarter, Yves Rocher, Bacardi-Martini Ukraine та інші.


Торгово-розважальний центр Gulliver – це понад 150 магазинів різних профілів: модного, класичного та молодіжного одягу й взуття, товарів для спорту, дітей, предметів для дому й інтер’єру, подарунків й аксесуарів. Це бренди іспанської групи Inditex (ZARA HOME, Massimo Dutti, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho, Uterque), польської LPP (Mohito, Reserved, Cropp, House), а також Zadig & Voltaire, Maje, Sandro, Lacoste, Tommy Hilfi ger, Roy Robson, Naf Naf, Arena, ALL STARS, PUMA, Adidas, Falke, Roeckl, Polo Ralph Lauren. У 2019 році дебютували в Україні та відкрилися саме в Gulliver такі бренди, як Claudie Pierlot, Weill, In Wear / Matinique.


guide10_002.jpg


На нульовому поверсі ТРЦ Gulliver розміщується супермаркет «Сільпо» в оновленому форматі, магазин побутової техніки й електроніки «Ельдорадо» і магазин товарів для дому JYSK.

Велика інфраструктура робить Gulliver не просто бізнес-центром із торгово-розважальною складовою, а простором для життя й ефективного проведення часу, де все продумано до дрібниць. До послуг відвідувачів – місткий паркінг, салони краси, сучасний Gulliver Bowling, 6-зальний кінотеатр «Оскар» і фітнес-центр SkyFitness з унікальним панорамним видом і 25-метровим басейном, Візовий сервіс-центр, а також понад 20 закладів з різноманітною кухнею: від традиційної української до вишуканої італійської та японської. Наявність цієї інфраструктури дає можливість значно економити час, вирішуючи велику частину завдань, не виходячи за територію комплексу.


ob_2018_15.jpg


+380 (44) 364 84 43
gullivercenter.com


  • Город: Киев
  • Расположение: площа Спортивна, 1-а