12.01.2023

Запрошуємо до участі у виданні «Гід по українському ринку нерухомості»			
Запрошуємо до участі у виданні «Гід по українському ринку нерухомості»

Що відбувалося у галузі комерційної нерухомості і з якими результатами завершили минулий рік торговельний, офісний, готельний, складський сектори, що очікувати у 2023? Ця інформація у вигляді річних аналітичних оглядів буде зібрана у виданні «Гід по українському ринку нерухомості / Guide to Ukrainian Real Estate Market».

Мета видання також – показати, як адаптувався та працює український бізнес – гравці ринку нерухомості – в умовах війни, розповісти про кейси відбудови та відновлення роботи пошкоджених комерційних об’єктів. Адже попри те, що Україна щоденно зазнає масштабних руйнувань через воєнні дії з боку росії, ми вже бачимо, як держава відбудовує критично важливу інфраструктуру, а бізнес, який постраждав, відновлює об’єкти, продовжує працювати та будувати.

Традиційно Guide міститиме два розділи-каталоги, один із них охоплюватиме портрети компаній, що пропонують послуги на ринку нерухомості, інший − добірку об’єктів нерухомості та проєктів, що перебувають на стадії реалізації.

Створюючи це видання, ми даємо можливість комплексно і з одного джерела ознайомитися із ситуацією в кожному із секторів комерційної нерухомості України, дізнатися про компанії, які продовжують працювати на ринку, допомагаємо їм у просуванні своїх проєктів, послуг, продукції в нашій країні та за кордоном.

Дізнатися більше про видання та можливості для вашого бізнесу:

  • +38 (097) 265 04 36

  • +38 (063) 641 53 18 (WhatsApp, Telegram)

  • info@c-p.com.ua

Презентація видання

Ознайомитися з попереднім випуском

Теги: Guide