07.12.2021

У Києві виставлено на продаж будівлю БЦ «Паровоз»			
У Києві виставлено на продаж будівлю БЦ «Паровоз»

У столиці ввели в експлуатацію та виставили на продаж нову будівлю бізнес-центру «Паровоз». Об'єкт зручно розташований у Солом'янському районі на вулиці Кучмін Яр, у 5 хвилинах від станції метро «Вокзальна» та в 10 хвилинах від «Льва Толстого». В просторі можна зручно розмістити банк, медичний центр, офіс великої компанії, статус якої передбачає наявність власної інфраструктури, або інші установи.

БЦ «Паровоз» являє собою 4-поверхову будівлю площею 1400 м2. Вона включає три окремих входи, вітражні вікна, відкриті планування офісів на поверхах площею від 350 м2. Так, площа цокольного становить 295,7 м2, першого – 374,5 м2, другого – 376,7 м2, третього – 356 м2. На останньому поверсі бізнес-центру розміщено відкриту терасу з подальшою можливістю озеленення, що стане популярним місцем для відпочинку співробітників офісу. Також об’єкт включає прибудинкову територію та наземний паркінг.

Серед основних інженерних рішень БЦ варто виділити індивідуальне опалення, 250 кВт, (можна підключити електро або газовий котел) і ліфтову шахту (можливість встановлення ліфта).

До купівлі пропонується окрема будівля безпосередньо від власника, без посередників і комісійних.

Дайте якісний простір своєму бізнесу, запишіться на перегляд!

Відділ продажу БЦ «Паровоз»
телефон: +38 (050) 433 93 42

Sales@parovoz.kiev.ua
Площа Петра Кривоноса, 1
www.parovoz.kiev.ua