07.09.2023

ТЦ «Меркурій» − торговельний магніт Суворовського району			
ТЦ «Меркурій» − торговельний магніт Суворовського району

20 травня в Одесі свої двері відчинив новий сучасний торговельний центр «Меркурій», що пропонує широкий асортимент товарів. Він розташований у самому центрі найбільшого житлового масиву міста.

Ринок торговельної нерухомості постійно трансформується з огляду на зовнішні чинники. Так, нині люди здебільшого відвідують об’єкти, що розташовані в межах району їхнього проживання. Проте особливу цінність серед подібних проєктів мають ті, де є все, що потрібно, і навіть більше. 

Одним із таких об’єктів є новий торговельний центр «Меркурій» площею 30 000 м2. Він розташований на вулиці Семена Палія, 99-В, у центрі найбільш густонаселеного району Одеси, з високими пішохідними та насиченими автомобільними потоками, великою щільністю сучасної висотної забудови, зручними під'їзними шляхами та розв'язками.

Населення Суворовського району нараховує понад 400 000 осіб. «Меркурій» є одним із найбільших торговельних центрів у цій частині міста й закриває потреби жителів у більшості послуг і товарів.

Комфорт у кожному квадратному метрі

Торговельний центр «Меркурій» є надзвичайно зручним для відвідувачів. Він містить просторий атріум, широкі галереї, 3 панорамні ліфти та 6 ескалаторів для комфортного пересування між поверхами, а також 3 вантажні ліфти для користування орендарями. А залишити автомобіль можна у відкритому паркінгу об’єкта, що має 500 машиномісць.

Товари під будь-який запит

Торговельний центр «Меркурій» формує багатофункціональний пул орендарів, щоб максимально закрити щоденні потреби покупців широким асортиментом товарів у різних цінових діапазонах.

Загалом у ТЦ розмістилися понад 200 магазинів з продукцією різних категорій: український продуктовий мережевий гіпермаркет «АТБ», побутова хімія, канцтовари і зоотовари, сервісні центри, аптека, поштові оператори тощо. Останній поверх торговельного центру повністю відведений під зону розваг, яка містить сучасний дитячий розважальний центр «Країна мрій». Це найбільший в Одесі розважальний центр для дітей, площа якого становить 7500 м2. Він має чим здивувати як дітей, так і дорослих.

У торговельному центрі також представлений гіпермаркет меблів «Шостий Елемент», що пропонує великий вибір м'яких і корпусних меблів: ліжка, дивани, кухні, матраци, столи та стільці тощо.

Варто зауважити, що нині деякі орендарі ТЦ перебувають у процесі завершення ремонту в приміщеннях. Так, незабаром у торговельному центрі планують відкритися магазини сегмента fashion. Триває підбір майбутніх орендарів; ТЦ в умовах війни та складної економічної ситуації пропонує гнучкі умови оренди приміщення для відомих і мережевих брендів. Там будуть представлені різні оператори, що пропонуватимуть широкий вибір одягу та взуття. Під цей сегмент буде відведено окремий поверх об’єкта. Збільшення асортименту товарів додасть ТЦ різноманітності та підвищить показники відвідування. Відділ fashion дасть змогу ТЦ «Меркурій» вийти на новий рівень задоволення потреб мешканців Суворовського району.

ТЦ «МЕРКУРІЙ»

  • Розташування: вул. Семена Палія, 99-В, Одеса
  • Загальна площа: 30 000 м2
  • Паркінг: 500 машиномісць
  • Терміни реалізації проєкту: 2019-2023 роки ℗
Теги: торговельна нерухомість