29.03.2022

Компанія Rauta представила проєкт будівництва швидкомонтованих містечок для внутрішньо переміщених осіб			
Компанія Rauta представила проєкт будівництва швидкомонтованих містечок для внутрішньо переміщених осіб

Технологія безкаркасного будівництва із сендвіч-панелей дає змогу зводити поселення для переселенців лише за кілька місяців.

Компанія Rauta розробила кілька варіантів генеральних планів забудови, що враховують різні потреби та можливості фінансування, які можуть містити проєкти будинків на 1-2 кімнати з окремим входом, власним санвузлом і кухнею.

«В основі концепції містечок для переселенців лежить максимально висока швидкість будівництва, комфортне планування та підвищена енергоефективність, – розповів Андрій Озейчук, директор Rauta. – Уніфікація процесів виробництва та простота монтажу дають змогу забезпечити масове будівництво містечок у будь-якому регіоні України за лічені місяці».

Відмінністю пропозиції Rauta від альтернативних рішень для тимчасового проживання є те, що будинки із сендвіч-панелей можуть ефективно експлуатуватися протягом десятиліть і в разі потреби люди залишатимуться в таких селищах тривалий час із комфортним рівнем проживання.

Якщо з часом потреба в таких селищах відпаде, то будинки можна буде легко розібрати та перемістити в інші місця, а також перепрофілювати для виконання нових функцій: бази відпочинку, адміністративні центри, амбулаторії, невеликі торгові або офісні будівлі та ін.

Ознайомитися з плануваннями будинків для біженців та можливими варіантами генеральних планів можна за посиланням.

Теги: Rauta