Каталог компаній

MCL

Компанія MCL розпочала свою діяльність у 2011 році як професійна компанія у сфері екології та охорони навколишнього природного середовища. Нині MCL – ліцензована компанія-оцінювач BREEAM. Серед сертифікованих компанією MCL об’єктів – перший в Україні житловий комплекс! 

gid2021-67.jpg

Микола Герасименко, засновник і керівник

За 10 років роботи компанія розширилась і відкрила нові напрями: 

  • проєктування об’єктів енергетики (вітрові електростанції та біогазові установки), промислово-виробничих об’єктів агропромислового комплексу, лінійних споруд та інженерних мереж;

  • дослідження основних груп тварин і рослин на території планової діяльності, в тому числі для виконання вимог при фінансуванні ЄБРР і МФК;

  • девелопмент вітроенергетичних проєктів;

  • сертифікація об’єктів нового будівництва та наявних будівель на відповідність вимогам стандартам BREEAM, LEED і WELL. 

У 2015 році фахівці компанії були залучені до сертифікації БЦ Astarta для проведення досліджень ґрунту та підготовки звіту еколога. Через 3 роки, у 2018, компанія MCL стала ліцензованим Оцінювачем (Licensed Assessor Company) британської системи оцінки BREEAM. 

Нині в штаті компанії три ліцензованих Оцінювача (BREEAM Assessors), BREEAM Accredited Professional (BREEAM AP) і LEED Accredited Professional (LEED AP) з 15-річним досвідом сертифікації об’єктів комерційної, житлової та промислово-виробничої нерухомості. 

gid2021-66.jpg

вул. Січових Стрільців, 77, оф. 300
04053 Київ, Україна
+380 (44) 290 43 59
+380 (66) 136 89 33
info@mcl.kiev.ua
www.mcl.kiev.ua

Сайт компанії: www.mcl.kiev.ua