Каталог компаній

Seven Hills

Девелоперська група Seven Hills – це команда місцевих і закордонних професіоналів, яка успішно працює на українському ринку нерухомості вже більше 14 років. Компанія Seven Hills є підрозділом міжнародної групи, портфоліо якої охоплює понад 12,8 мільйона кв.м об’єктів нерухомості, та єдиним міжнародним інвестором, який працює в Україні з 2006 року.


gid2020-116.jpg gid2020-117.jpg
Наталія Дівєєва,
генеральний директор
Владислав Максим’як,
комерційний директор

Головний лозунг Групи – «Ми будуємо, дослухаючись до Вас» – описує основні принципи та цілі під час розробки та створення нових проєктів. Постійне оновлення та розвиток є результатом тісної співпраці між забудовником і клієнтом, а отже, продукт діяльності Групи точно відповідатиме потребам сучасного ринку. Проєкти, що створюються компанією, – це не лише житлові чи офісні комплекси, це середовища проживання та праці, де втілюються ідеї та концепції, яких дотримуються протягом усього періоду реалізації проєкту.

Зразковим проєктом компанії є комплекс Park Avenue VIP – унікальний житловий простір у найзеленішій частині Києва (Україна), що створений для сімейних пар, із добре продуманою інфраструктурою та зонами відпочинку.

Професійна команда та ретельно продумана структура Групи контролює кожен крок на етапі розробки проєкту з метою впровадження найвищих стандартів якості та дотримання взятих на себе зобов’язань перед партнерами та клієнтами проєкту. Фахівці команди використовують свій досвід у проєктуванні, будівництві, фінансових і юридичних сферах для підтримки високого рівня співпраці та якості послуг, що надаються Групою Seven Hills.


gid2020-114.jpg

Житловий комплекс Park Avenue VIP, Київ, Україна


Портфоліо Групи Seven Hills охоплює збудовані та введені в експлуатацію житлові, комерційні приміщення та приміщення для ведення роздрібної торгівлі. Різноманітний успішний досвід компанії дає змогу постійно шукати нові горизонти розвитку в Україні та вводити нові стандарти та новітні підходи на ринок.

Міжнародний досвід і співпраця Групи Seven Hills дає можливість скористатися допомогою висококваліфікованих закордонних спеціалістів у процесі формування та впровадження нових стандартів на місцевому ринку. Результатом співпраці української та міжнародної команд є видатні проєкти, так само як підвищення загально встановлених ринкових стандартів.

Група Seven Hills як міжнародний інвестор має оптимістичне бачення та великі плани щодо українського ринку, який демонструє стабільне зростання попиту на якісну нерухомість різних класів.

2020 рік – це рік нових завдань і горизонтів для Групи Seven Hills, а також можливостей підтвердити статус надійного та професійного партнера й інвестора.


gid2020-115.jpg

просп. Голосіївський, 58-а офіс 1008
Київ 03039
Україна
+380 (44) 501 50 14

Сайт компанії: www.parkavenuevip.com.ua