28.12.2020

Від Aloft до Sky Loft

Яніс Пінніс (Janis Pinnis), генеральний менеджер Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell

З 31 серпня столичний готель Aloft Kiev змінив керівну компанію і більше не входить до портфелю Marriott International. Він був першим об’єктом в Україні, яким безпосередньо керував цей оператор. Нині готель має назву Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell, ним управляє балтійська компанія Mogotel Hotel Group, а генеральним менеджером став Яніс Пінніс (Janis Pinnis).

Текст: Марина Паралюш

Розкажіть про свій професійний досвід у галузі гостинності. Як довго Ви працюєте в цій сфері?

Мій професійний досвід пов'язаний з фінансами, але я тісно працюю з готельним бізнесом із 2006 року. Зокрема, я брав участь у декількох консультаційних проєктах у 2006-2009 роках, що пізніше перетворилося на постійну посаду генерального менеджера готелю, а потім і фінансового директора групи готелів. Загалом, у цій індустрії я працюю близько 15 років.

У яких країнах і готелях Ви працювали до приїзду в Україну?

Протягом усієї професійної кар'єри я працював у Латвії. У період фінансового консультування я був радником кількох готельних об'єктів, але як генеральний менеджер я керував 5-зірковим бутик-готелем у Старій Ризі. Пропрацювавши дев’ять років на цій посаді, я погодився долучитися до місцевої Mogotel Hotel Group як фінансовий директор цієї групи. Це дало мені змогу поєднати фінансовий досвід зі знаннями готельного бізнесу.

Коли Ви приїхали в Україну працювати в готелі Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell?

Я приїхав у серпні цього року, тож у нас був місяць, щоб завершити перехід об'єкта від попереднього оператора.

З вересня 2020 року колишній Aloft Kiev працює як Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell. Чому в об'єкті змінилася керівна компанія?

2020 рік приніс галузі небачені виклики. Коли світ зупинився, стало зрозуміло, що якийсь час подорожі будуть розкішшю, і ми маємо зосередитися на внутрішніх ринках. Саме так вчинила компанія Mogotel Hotel Group у Прибалтиці. Наприклад, через кілька тижнів після відкриття «балтійської бульбашки» (а це сталось у середині травня 2020 року, після двох місяців закритих кордонів, що дало людям змогу вільно подорожувати в межах Балтії) заповнюваність готелів перевищила 50%, а влітку всі об'єкти групи працювали успішно, середня заповнюваність у липні та серпні перевищувала 70%.

Продовження читайте в журналі Commercial Property №11(208) грудень 2020