30.06.2020

Вичікування, спостереження, адаптація

Наталія Дівєєва, генеральний директор Seven Hills

Компанія Seven Hills працює в девелопменті нерухомості в Україні понад 14 років. Серед її найвідоміших проєктів – ЖК Park Avenue в Києві. Наталія Дівєєва, генеральний директор Seven Hills, впевнена: на ринках житлової та офісної нерухомості очікується зміна попиту, й девелоперам необхідно адаптуватися до нових запитів клієнтів.

Текст: Оксана Бабенко


Як вплинув карантин на діяльність компанії Seven Hills? Чи довелося Вам переглянути й змінити плани на поточний рік?

Карантин не вплинув на поточну діяльність компанії. Отримуючи новий досвід від нових обставин, ми вдосконалюємо організацію та процеси. Для нас цей період просто потребував концентрації, уваги та гнучкості до обставин, налагодження робочих моментів в умовах обмежень.

Ми не змінювали затверджених раніше планів, навпаки, ми націлені на їх виконанні. Стратегія компанії – це рух вперед і розвиток нових проєктів. Тільки-но ми будемо готові надати інформацію про них – обов’язково зробимо це. Наразі ми працюємо в секторі нерухомості в Києві; виходити на інші ринки, тобто в інші міста країни, поки не плануємо.


Які висновки Ви зробили з цього періоду особисто для себе та своєї професійної діяльності?

Ще раз підтвердилося моє особисте переконання в професійній діяльності: бізнес робиться людьми. Тому для мене було важливо, щоб наша команда була злагоджена й адаптивна до будь-яких обставин і в змозі утримувати фокус на результат навіть в умовах дистанційної роботи, щоб кожен відчував причетність до створення єдиного цілого, мав змогу бути корисним і розумів, що його внесок помічений та оцінений.

Так само важлива постійна комунікація з клієнтами. В жодному разі не можна допускати вакууму інформації щодо дій компанії та виконання нею зобов’язань, потрібно не впадати в паніку й адекватно реагувати на обставини.


Продовження читайте в журналі Commercial Property №5(202) червень 2020.