13.09.2020

Стрес-тест пройдено

Олена Гєллєр, генеральний менеджер напряму «Комерційна нерухомість» корпорації LOGOS

За словами Олени Гєллєр, генерального менеджера напряму «Комерційна нерухомість» корпорації LOGOS, пандемія не позначилася негативно на планах ключових гравців ринку як комерційної, так і житлової нерухомості Дніпра. Ті проєкти, реалізація яких розпочалася до пандемії, продовжують активно будуватися. 

Текст: Марина Паралюш 


Корпорація LOGOS працює на ринку України з 1995 року та розвиває кілька бізнес-напрямів. Як і коли було прийнято рішення займатися девелопментом нерухомості? Які об'єкти входять до портфеля корпорації?

Рішення розвивати девелоперський напрям було прийнято досить давно. Реалізацію перших об'єктів було розпочато ще в кінці 1990-х років. Тоді мало хто замислювався над втіленням професійних проєктів.

Наразі портфель групи компаній LOGOS містить низку об’єктів у Дніпрі. Серед них – ТОЦ «Вавілон», ТЦ «Дім і інтер'єр», готельні комплекси TSUNAMI HOTEL SPA & FITNESS і Bartolomeo Best River Resort тощо.


LOGOS веде девелоперську діяльність винятково на ринку Дніпра. Чи цікаві Вам інші регіони України для реалізації проєктів нерухомості?

Девелопмент є одним із пріоритетних напрямів для нас, оскільки він сприяє розвитку корпорації та визначенню перспективних шляхів діяльності. Ми розглядаємо роботу як на ринку Дніпра, так і за його межами.


Наразі корпорація будує житловий комплекс Bartolomeo Resort Town у Дніпрі. Чи вплинув карантин на терміни його реалізації?

Ми не зупиняли будівництво під час карантину. Всі роботи на майданчику Bartolomeo Resort Town ведуться згідно з визначеними термінами і темпами: приблизно 3-4 поверхи на місяць. Поставки матеріалів теж відбувались згідно із затвердженим раніше графіком, незважаючи на складнощі.

Наразі будується друга вежа комплексу, її завершення заплановано на перший квартал 2021 року. А першу житлову вежу з апартаментами введено в експлуатацію у 2019 році.

Будівництво ЖК Bartolomeo Resort Town ведеться на ділянці площею 7,4 гектара, розташованій у рекреаційній зоні міста Дніпро, на основній транспортній магістралі – вул. Набережна Перемоги, поруч із парком і акваторією річки Дніпро.

Проєкт розроблено архітектурним бюро Вадима Козлова, а у створенні концепції брав участь відомий іспанський архітектор Рікардо Бофіль.

Комплекс позиціюється в класі еліт і реалізується в новій для України концепції місто-курорт. Насамперед будувалися об'єкти інфраструктури, а саме готельний комплекс, конференц-зал, ресторан, яхт-клуб, дитячий клуб, басейн, були облаштовані паркова зона, спортивні майданчики, пляж – всі вони є частиною комплексу Bartolomeo Best River Resort. Він і Bartolomeo Resort Town сформують разом концепцію міста-курорту.


Продовження читайте в журналі Commercial Property №7(204) серпень 2020.