30.12.2021

Як шкідники можуть вплинути на ваш бізнес

Авторська колонка Сергія Козолупа, генерального директора групи компаній «Клінінг Про-CPG»

Іноді готелі стикаються з неприємними проблемами, які вимагають негайного вирішення. Так, наприклад, у приміщенні можуть з’явитися шкідники – комахи, гризуни. Вони насамперед небезпечні тим, що несуть загрозу здоров’ю гостей і персоналу, що в результаті впливає на репутацію об’єкта. До того ж вони здатні зіпсувати майно готелю, а це вже додаткові фінансові витрати на оновлення меблів чи, наприклад, текстилю. Тож такі проблеми потребують проведення дезінсекції та дератизації.

Шкідники можуть з’являтися навіть у чистому приміщенні. Тому не варто думати, що ви не зіткнетеся з такою проблемою, і не потрібно чекати, поки вона виникне. Для уникнення подібних випадків необхідна постійна профілактика. Проведення одного або двох разів на місяць профілактичних заходів достатньо для утримання вашої нерухомості в безпеці.

Проте якщо все ж таки виникла нагальна потреба, то радимо звернути увагу на декілька нюансів:

1. Дератизація та дезінсекція потребують часу. Це варто врахувати, особливо якщо йдеться про великий об’єкт нерухомості. До того ж кількість часу для проведення цих заходів залежить і від типу шкідника. На успішність боротьби з ними може впливати навіть пора року.

2. Варто розуміти, що шкідники можуть переміщуватися між приміщеннями, проникати крізь невеликі отвори та щілинки. Тому, наприклад, дезінсекцію варто проводити не лише в тому приміщенні, де виявлені шкідники, а й у сусідніх.

3. Не варто самостійно проводити дератизацію та дезінсекцію, а звертатись до спеціалістів, які мають необхідне обладнання, засоби, знання. Навчений персонал підбере найбільш релевантний метод саме для вашого випадку та типу нерухомості – хімічний, фізичний, акустичний. До того ж професійні компанії мають доступ до вузькоспеціалізованих препаратів, безпечних як для людського організму, так і для домашніх тварин.

4. Додатково до дератизації та дезінсекції радимо проводити дезінфекцію, щоб максимально очистити приміщення від небезпек, які несуть шкідники.

Компанія CPG пропонує сучасні рішення з дератизації та дезінсекції будь-яких об’єктів комерційної нерухомості, надає комплексні послуги боротьби з небезпечними шкідниками. У роботі ми використовуємо різні методи та засоби, які довели свою результативність. Також наші фахівці проводять профілактичні заходи, що усунуть причини появи шкідників. Додатково ми можемо виконати дезінфекцію приміщення, що охоплює послуги туманування, дезінфікуючого обприскування та миття поверхонь спеціальними розчинами.

www.cpg.fm