18.02.2020

Ольга Гавура, 7CI Group: Нова ера галузі коворкінгів

АВТОРСЬКА КОЛОНКА ОЛЬГИ ГАВУРИ, КЕРУЮЧОГО ПАРТНЕРА ПРОЄКТНО-БУДIВЕЛЬНОÏ КОМПАНIї 7CI GROUP

Щороку поняття коворкінгових просторів трансформується, набуває нових змістів, відбиває нові цінності та диктує ринку нові правила. Якщо раніше однією з найважливіших для орендарів була послуга з управління офісом і гнучкі робочі місця, то нині коворкінг здебільшого розглядається як місце, що надихає, допомагає команді розвиватись і генерувати цікаві бізнес-ідеї.

Так, у 2019 році проєктно-будівельна компанія 7CI Group перемогла в тендері на вибір генерального підрядника для створення коворкінгового простору міжнародної мережі LIFT99. Керуючою компанією в цьому проєкті виступила DELTA Ukraine. Команда дизайн-бюро Hochu rayu вдало візуалізувала потреби та бажання замовника щодо коворкінгу в унікальних дизайн-рішеннях та сформувала МАКРОСВІТ LIFT99 Kyiv Hub. Технічним консультантом стала фірма HML.

На відкриття простору загальною площею 1800 м2 було відведено 2,5 місяці. Всі учасники проєкту повинні були точно дотриматися встановлених термінів, оскільки заздалегідь було узгоджено дати проведення заходів спеціалістів сфери IT світового масштабу у коворкінгу LIFT99 Kyiv Hub. Цінність того, що цей проєкт був довірений фахівцям 7СI Group, та розуміння важливості відкриття простору у чітко заплановані дати, дало нам можливість вкотре підтвердити свою компетентність в управлінні термінами, ефективній командній роботі із замовником, керуючою компанією та проєктувальниками. Варто відзначити, що наразі все більше власників об’єктів при виборі будівельної компанії керуються одним із ключових критеріїв – здатністю реалізувати проєкт у стислі терміни, оскільки зазвичай орендні канікули становлять два місяці.

LIFT99 Kyiv Hub відрізняється від багатьох коворкінгів тим, що в просторі знаходяться резиденти, об’єднані ідеєю створення IT-стартапів, що вже за рік можуть стати лідерами зі світовим ім’ям. Недарма кожна з кімнат у коворкінгу присвячена видатним українським та естонським новаторам, які своїми ідеями змінили світ – кожна деталь інтер’єру створює особливу атмосферу, дарує натхнення і впевненість у свої сили.

Для ефективної роботи коворкінгового простору вкрай важливі, з одного боку, комфортні зони для командних завдань, спільного відпочинку, івентів, а з іншого боку – умови для ефективної праці наодинці, яка вимагає фокусування та тиші. Тому більшість технічних рішень, що приймалися на етапі проєктування та реалізації, були, насамперед, зорієнтовані на забезпечення майбутніх комфортних умов роботи та перебування в коворкінгу, надійності та довговічності простору, легкості експлуатації. ℗


Авторська колонка опублікована в журналі Commercial Property №1(197-198) січень-лютий 2020.