30.11.2023

Інвестиції в нерухомість: переваги комерційних приміщень у складі житлових комплексів

Інвестиційна група «MOLODIST» разом із житловою нерухомістю створює унікальні інвестиційні об’єкти для бізнесу. Комерційна нерухомість у складі житлових комплексів – це один із кращих варіантів для інвестування. Також це один з ефективних варіантів для відкриття чи масштабування власної справи. «Відкрити бізнес там, де є цільова аудиторія, яка постійно зростає, усі необхідні комунікації та інфраструктура, стає перспективним вибором», – каже Антон Мирончук, СЕО Інвестиційної групи «MOLODIST».

Які переваги комерційних приміщень у складі житлових комплексів?

У таких приміщеннях уже враховано безліч деталей. Серед них – місце розташування, концепція, паркінги, під’їзди до комплексу, навігація, облаштування прибудинкової території та лаунж-зон поряд чи на території комплексу. Можна не хвилюватися і про безпеку – тут уже є відеонагляд та охорона. Також проведені всі необхідні комунікації, є обслуговуюча компанія. Передбачено інклюзію – пандуси і ліфти. Із сучасним темпом життя житлові комплекси без повноцінної інфраструктури нікому вже не потрібні. Люди обирають житло, де є все необхідне для комфортного життя. Тому ще на етапі проєктування більшість девелоперів вивчає портрет майбутнього мешканця та цільову аудиторію для врахування цих факторів у плануванні комплексу, враховуючи комерційні приміщення. Обираючи квадратні метри під свій бізнес, інвестор отримує не лише комфортне середовище та постійного клієнта в особі мешканців комплексу, а й додаткові маркетингові переваги. Адже компанія забудовника однозначно піклуватиметься про популяризацію локації для підвищення привабливості своєї нерухомості.

Чи варто зараз інвестувати в комерційну нерухомість?

Тривалий час інвестиції у комерційну нерухомість були одними з найвигідніших та найнадійніших. Однак після повномасштабного вторгнення інтерес до таких приміщень різко просів. Утім зараз ринок комерційної нерухомості значно пожвавився. В офісні приміщення інвестують усе ще неохоче, а от попит на торговельну нерухомість набирає обертів. Причому вартість комерційних об’єктів у складі житлових комплексів залишається стабільною. Звісно, будь-які інвестиції у ці непрості історичні часи – це ризик. Проте за правильного планування інвестори в майбутньому отримають значний прибуток. Щоб мінімізувати ризики, потрібно обирати приміщення у надійного та перевіреного часом девелопера. За час після деокупації Інвестиційна група «MOLODIST» не лише відновила роботу, а й виконує всі зобов’язання перед інвесторами, попри обставини.

Як змінилися ринок і попит на нерухомість, чому варто віддати перевагу комерції саме в житлових комплексах?

Сучасний темп життя зумовлює необхідність одночасно поєднувати декілька справ у своєму щоденному розкладі. Особливо актуальним це стало під час пандемії та війни в Україні. Багато людей почали працювати з дому. А це означає, що центр міста перестав бути точкою тяжіння. Адже люди дедалі більше часу проводять у межах свого дому, але водночас мають встигати поєднувати роботу й буденні справи. Це значно збільшує цінність комерційних приміщень у житлових комплексах, які стають дедалі більш функціональними, надаючи мешканцям не тільки комфортні оселі, але й доступ до різноманітних послуг та інфраструктури. Коли магазини, перукарні, спортзали, аптеки та кав'ярні розташовані всередині житлового комплексу – це зручно та економить час.

Як розміщення житлових комплексів впливає на комерційні приміщення?

Локація визначає все. Важливо не лише те, де розташований комплекс, а й що розміщено поряд та як сформовані транспортні потоки. Густота населення майбутнього комплексу та сусідніх будинків, а також сусідство з місцями тяжіння – парками, набережною, торговельними центрами чи головними дорогами теж мають значний вплив на цінність таких об’єктів нерухомості. Водночас надзвичайно важливим є вибір міста. Сьогодні Ірпінь вже перебуває далеко від зони бойових дій. Місто активно відроджується та живе. Понад двадцять тисяч людей, які були вимушені залишити свій дім на сході України, вже обрали Ірпінь своєю новою домівкою. Такий приріст населення збільшує попит на послуги та товари місцевого бізнесу в десятки разів.

Які унікальні комерційні пропозиції має Інвестиційна група «MOLODIST» у передмісті столиці?

Інвестиційна група «MOLODIST» поєднує в собі багаторічний досвід будівництва, креативні ідеї, сучасний підхід до інфраструктури та, найголовніше, мету – зробити життя людей кращим. Кожен збудований будинок надихає нас на те, щоб створювати дещо більше, ніж житло. Ми прагнемо формувати й диктувати нові тенденції і створювати майбутнє.

  • Обираємо українські бренди, щоб підтримувати економіку країни

У житловому комплексі «Irpin City», що розташований на в’їзді в місто Ірпінь, за 7 км від найближчої станції столичного метро «Академмістечко», реалізується концепція «місто у місті». Ми будуємо цілий мікрорайон із власною інфраструктурою. Одним із наймасштабніших комерційних проєктів у комплексі стане супермаркет. Наша компанія у виборі віддала перевагу новій українській мережі «Стимул». Для нас було важливим підтримати розвиток нового українського бренду. Це буде універсальний супермаркет із торговельною площею 600 м2, що міститиме кілька необхідних секцій: молочну, рибну, м'ясну, гастрономію, напої, кондитерську, бакалію, хлібобулочні вироби, овочі та фрукти, супутні товари. Також тут працюватимуть піцерія, кав’ярня та автомати розливу води. Сусідство з таким магазином потенційно вигідне для ведення будь-якого бізнесу. Житловий комплекс «Irpin City» введено в експлуатацію цієї осені, приблизно 400 інвесторів уже отримали ключі від квартир. Детальніше про вільні приміщення у складі наших комплексів завжди можна дізнатися у відділі операцій з нерухомістю.

  • Реалізовуємо унікальні проєкти в житлових комплексах

Ми шукаємо інвесторів для наших комерційних приміщень, які будуть реалізовувати разом із нами унікальні проєкти. Однією з таких локацій є приміщення в житловому комплексі «Chehov Парк Квартал» із краєвидом на парк «Центральний». Тут, в одному з найбільш густонаселених мікрорайонів міста, де є все необхідне для комфортного життя, проєктом передбачено створення цілого комплексу з хамамом, банею, дитячим басейном та, звісно ж, із зоною SPA. Мешканцям будинку та мікрорайону не потрібно буде їхати для релаксу до заміського комплексу чи готелю. До того ж поряд із цим приміщенням розташовано безліч ресторанів, кав’ярень та магазинів. Тому тепер більше не потрібно стояти в довгих заторах та їхати до Києва. Тут можна забути про міську метушню, натомість більше часу проводити з родиною, друзями чи просто присвятити його собі та своєму здоров’ю.

  • Створюємо точки тяжіння та культові місця, щоб сприяти розвитку міста

Жителі Києва й Київщини дедалі частіше у вихідні дні обирають для відпочинку ірпінські парки, набережну та розгалужену велоінфраструктуру, яка все це пронизує та пов’язує Ірпінь зі столицею. Ірпінська набережна стала одним із найулюбленіших місць відпочинку ірпінців та гостей міста. Два з наших житлових комплексів – «MOLODIST», що складається з восьми багатоповерхових будинків, та «Олімп», що передбачає два десятиповерхових будинки, розташовані в першій лінії від міської набережної та мають власний заїзд із Новоірпінської траси. До них можна швидко дістатися не лише з центру міста, а навіть зі столиці. На громадському транспорті, на власному автомобілі або навіть, як роблять деякі наші мешканці, велосипедом. Адже будинки розташовані першими до виїзду з Ірпеня. Тут, у вже зведених будинках, безліч комерційних приміщень із виходом на набережну. Для зручності тут передбачено паркінг для тисячі автівок. Ця локація однозначно стане культовою та активно відвідуваною. Інвестиція в комерційну нерухомість тут – одна з найпривабливіших пропозицій на ринку комерційної нерухомості. До того ж ризики мінімальні, будинки вже готуються до здачі в експлуатацію. Дуже скоро перші інвестори отримають ключі від своїх квартир.

Містом Ірпінь можна прогулюватися годинами, для цього тут є все – розкішні парки, площі, набережна. Але місто – це не лише інфраструктура. Місто – це люди. Інвестиційна група «MOLODIST» шукає партнерів, які спільно з нами створюватимуть культові місця. Нам це вигідно, адже чим більше таких місць буде, тим більше людей буде їх відвідувати і витрачати свої кошти тут. Чим більше коштів тут залишатиметься, тим більше буде зміцнюватися місцева економіка, вищим ставатиме рівень життя та зростатиме попит на житло. Тому нам вигідно підтримувати та розвивати унікальний бізнес у складі наших житлових комплексів.

Антон Мирончук, СЕО Інвестиційної групи «MOLODIST»:

«Якими б не були важкими часи, які б не виникали випробування, головне − не зупинятися і продовжувати робити те, що вмієш найкраще. Для Інвестиційної групи «MOLODIST» − це будувати, створювати унікальні проєкти й допомагати іншим реалізовувати свої ідеї».

Окрім житлових комплексів «Irpin City», «MOLODIST», «Олімп», інвестиційна група будує в Ірпені житлові комплекси «Фаворит Premium», «BURGUNDIA 3» та «Атмосфера», «ATMOSFERA LIFE» у Вишневому. 

Детальніше на сайті: www.molodist.life ℗