04.09.2020

Інновації та нові погляди на утилізацію відходів

АВТОРСЬКА КОЛОНКА СЕРГІЯ КОЗОЛУПА, ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА ГРУПИ КОМПАНІЙ «КЛІНІНГ ПРО-CPG»

Ми щоденно спостерігаємо за безліччю інновацій і розробок, вдосконаленням процесів, намагаємось іти в ногу з часом, шукаємо нові ідеї та втілюємо їх, щоб покращити наше життя і все, що нас оточує. Одна з проблем сьогодення є особливо важливою та потребує правильного підходу – це сортування й утилізація різних типів відходів: харчових, промислових тощо. Те ж саме стосується масок і рукавичок. Одним із оптимальних рішень для правильного поводження з відходами є розумний сміттєвий бак BIN-E. Наша компанія ексклюзивно представляє цю продукцію в Україні.

BIN-E оптимізує управління відходами: він забезпечує точне сортування через автоматичне визначення і розподіл, а також скорочує частоту спорожнень, стискаючи папір і пластик. З кожним потраплянням сміття всередину сенсорна камера, встановлена в BIN-E, визначає його тип і відправляє в призначений саме для нього бак. Одночасно передається інформація на центральний сервер, адже це рішення побудоване на штучному інтелекті. Тому з кожним наступним потраплянням відходів все точніше визначається їх тип і, відповідно, сортування. BIN-E є одним із перших впроваджень штучного інтелекту в галузі клінінгу. І ми з гордістю ділимося цією світовою новинкою з нашими клієнтами. Такі баки можуть встановлюватися в об’єктах різного призначення, зокрема в торгових центрах і окремих магазинах, бізнес-центрах, офісах компаній і коворкінгах тощо, забезпечуючи правильне сортування й утилізацію.

Спрощеним варіантом є контейнери з декількома баками для різних категорій сміття: пластик, харчові відходи, скло, папір тощо. Але вони займають додаткову площу та не гарантують правильного сортування.

З огляду на ситуацію з COVID-19 ми також пропонуємо власне безпечне й естетичне рішення для смітників у торгових і бізнес-центрах – бездотикове відкриття кришок. Використання таких баків є особливо важливим при викиданні вживаних масок. Для них є і певна процедура утилізації – спалювання через ліцензовану організацію. Бездотикові контейнери з автоматичною кришкою дають змогу безпечно відправляти засоби індивідуального захисту в утиль, а далі наші спеціалісти очищають контейнери та віддають їхній вміст на утилізацію.

Щодня ми шукаємо нові рішення та можливості, адже клінінг – це не лише чиста будівля та довкілля, а й чиста репутація.

www.cpg.fm

Авторська колонка опублікована в журналі Commercial Property №7(204) серпень 2020.