09.10.2020

Еколіфт нового часу від Orona

АВТОРСЬКА КОЛОНКА ОЛЕКСІЯ КЛЕТЧЕНКОВА, ДИРЕКТОРА ТОВ «ФІНЛІФТ-К» (ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР ЛІФТІВ ORONA В УКРАЇНІ)

Як відомо, у процесі еволюції перемогу здобувають не завдяки розміру, а внаслідок швидкості адаптації до умов, що змінюються, – це стосується як світу живої природи, так і бізнесу. Нині головне завдання сегмента B2B – допомогти партнерам бути конкурентними на ринку, заощаджувати там, де це можливо, і заздалегідь передбачати необхідність витрат там, де економія недоцільна.

Так, сучасний ліфт більше не має бути фарбованою коробкою, яка зі скрипом переміщується між поверхами, переконуючи мешканців нового будинку, що забудовник зробив усе можливе, аби купити найдешевший варіант на ринку. Красива кабіна та плавний, тихий хід коштують насправді не так дорого, але створюють імідж, що зберігається роками.

Отже, як концепція сучасного еколіфта ORONA може допомогти скоротити витрати замовника?

  • Економія електроенергії. Моделі ORONA 3G X-10, X-15 та X-16 мають сертифікацію AAA в максимальній, п'ятій категорії. Це найвищий рівень енергоефективності ліфтів.

  • Заощадження місця. Моделі ORONA 3G X-10, X-11, X-14 гармонійно вписуються майже до будь-якого простору. Завдяки спеціальним опціям «мінімальний приямок» і «мінімальний простір верхнього поверху» вони також ідеально підходять для реконструйованих будівель.

  • Економія часу. Дистанційне розроблення креслень і управління замовленнями у програмі заводу дають змогу скоротити термін постачання, а оскільки ліфти ORONA 3G приходять із виробництва в частково зібраному виді, їх монтаж на місці займає приблизно на 20% менше часу, ніж це було 10-15 років тому. Тепер термін циклу від запиту до закінчення монтажних робіт може становити до трьох місяців, тоді як раніше – не менше ніж пів року. ℗

Авторська колонка опублікована в журналі Commercial Property №8(205вересень 2020.