05.12.2023

Дмитро Лашин: про основні зміни, події та благодійні ініціативи ТРЦ Lavina Mall

На початку повномасштабної війни дуже важливою була робота торгових центрів для забезпечення людей необхідними товарами. У період блекаутів такі об’єкти стали пунктами незламності. За час війни торгові центри також змінили фокус і посилили благодійно-соціальну діяльність. ТРЦ Lavina Mall вирішив поєднати у свій сьомий день народження приємне з корисним: подарувати гарний настрій та отримати донати від гостей для великого збору. В річницю роботи ТРЦ його директор Дмитро Лашин підбиває підсумки діяльності та благодійних ініціатив у Lavina Mall.

У грудні цього року ви повернулись до святкування дня народження ТРЦ Lavina Mall. Наскільки легким чи складним було це рішення? І чи змінилася ідея, мета святкування?

Протягом року ми регулярно зустрічалися з нашими відвідувачами у межах благодійної акції «Енергія Єдності». Розуміємо, що наші гості потребують такого свята, яке підсумує наші спільні збори, дасть змогу побачити одне одного, поспілкуватися та просто якісно відпочити. Торік ми повністю відмовилися від святкування, зорієнтувавшись виключно на допомозі. Разом із гостями ТРЦ зібрав мільйон гривень і купив реанімаційний автомобіль, який було передано благодійному фонду Markus Foundation. Цього року повернулися до святкування, але також із благодійною метою. Це рішення нелегке, адже повномасштабна війна триває. Але нам вдалося знайти баланс – ми подарували гарний настрій та отримали донати від гостей для великого збору, який реалізує «Фонд НАСТУПУ».

Хто долучився до програми 7-річчя ТРЦ?

2 грудня у Lavina Mall відбувся концерт за участю зірок, які протягом 2023 року підтримували акцію «Енергія Єдності». Для гостей виступили DEMCHUK, Alena Omargalieva, KADNAY, «Скрябін», SHUMEI, TVORCHI, Anna Trincher, Руслана і Kozak Sуstem. Генеральний партнер свята – YABLUKA – розіграв техніку Apple, зокрема iPhone 15 і 5 ноутбуків. Крім того, підготували подарунки для відвідувачів й інші партнери торгово-розважального центру.

Ця подія була покликана нагадати гостям ТРЦ про здобутки цього року, які були б неможливими без них. Про благодійні акції, які Lavina Mall організував у межах «Енергії Єдності», акумулюючи кошти для оборони країни. Протягом року ми разом йшли до спільної мети – зібрати мільйон гривень для придбання системи MILES (комплекту лазерних випромінювачів і приймачів, що допомагають імітувати реальні бойові зіткнення).

Оскільки ТРЦ святкує річницю, хотілося б підбити підсумки за цей час. Які зміни відбулися в ТРЦ за останній рік? Які нові орендарі були залучені, які цікаві події, ініціативи відбулися?

Попри повномасштабну війну, брендовий портфель Lavina Mall протягом останнього року значно поповнився. Серед нових брендів торгово-розважального центру – Burger Sushi Point, O!SOME, Blushhh, Minimal, Minimals, Sezone, Greek House, Yo Moyo, Solmar, Yabluka, Maritel, Case, Panco, KimKids, «Файні льоди» та «Настільні ігри». Загалом у Lavina Mall нині представлені 400 брендів – ТРЦ постійно працює над розширенням асортименту як fashion-сегменту, так і гастрономічного.

Серед довгоочікуваних подій – повернення H&M, який 9 листопада вперше після лютого 2022 року відкрив свої двері для відвідувачів в Україні. Ми раді поверненню одного з найпопулярніших світових брендів – це сигнал і для інших ритейлерів, що в Україні можна працювати навіть під час війни.

Також у Lavina Mall з’явився інтерактивний фуд-корт з інноваційними столами – це розробка української компанії Kodisoft. Мультитач-столи дають змогу гостям зробити та оплатити замовлення, грати в різноманітні ігри, зробити та надрукувати фото тощо. Вони захоплюють дорослу і дитячу аудиторію, спрощують життя людям похилого віку та людям з інвалідністю. Крім того, це новий рекламний інструмент для орендарів.

Зараз активно готуємося до різдвяно-новорічного періоду: з 19 грудня до 15 березня на території Lavina Mall працюватиме велика ковзанка – запрошуємо всіх поринути у зимову казку разом із нами.

Від початку війни у ТРЦ Lavina Mall проводиться чимало благодійних і навчальних заходів, як-от акція «Енергія Єдності» та майстер-класи з надання першої медичної допомоги. Розкажіть детальніше про благодійні та соціальні ініціативи, що були реалізовані в ТРЦ за цей рік. Яких результатів досягли?

Головна ініціатива ТРЦ протягом року – благодійна акція «Енергія Єдності», яку ми реалізуємо разом із БО «Фонд НАСТУПУ». Її діяльність спрямована на забезпечення сучасними технічними засобами передових підрозділів Національної гвардії України, посилення військової підготовки, а також забезпечення побутових потреб сімей військовослужбовців і сприяння реабілітації поранених героїв.

У 2023 році ми співпрацювали з багатьма іншими благодійними ініціативами, серед них — Mаrkus Foundation, Happy Paw, FFU foundation, U-Force.

Зокрема, під час благодійного заходу, організованого до Дня безпритульних тварин, ТРЦ разом із фондом Happy Paw привертали увагу до домашніх улюбленців, які через бойові дії втратили домівку, та збирали кошти.

Разом із Міністерством молоді та спорту України Lavina Mall організував захід Sport for all, зірковими гостями якого стали Сергій Конюшок, президент Федерації стронгмену України, Юрій Чебан, веслувальник-каноїст, дворазовий олімпійський чемпіон, а також Валерій Андрійцев, борець вільного стилю, срібний призер Олімпійських ігор.

У межах святкування Дня матері та Дня вишиванки Lavina Mall співпрацював із Музеєм Івана Гончара, фахівці якого провели пізнавальну лекцію про українську етнічність. Також у Lavina Mall встановили національний рекорд України з найбільшої кількості побажань для наших захисників, написаних дітками на прапорі України – так ТРЦ святкував День Незалежності.

Нещодавно почали реалізовувати нову благодійну ініціативу «Левчик», яка покликана допомогти дітям з аутичним спектром. До неї може долучитися кожен відвідувач ТРЦ, придбавши наклейку, вартість однієї – 10 грн.

Які компанії-орендарі, зірки, відомі особи, партнери долучилися до благодійних і соціальних ініціатив у ТРЦ Lavina Mall?

Орендарі активно долучаються до благодійних ініціатив Lavina Mall – бюджет призового фонду, наданий ними, – понад 2 мільйони гривень. Це «Цитрус», Moyo, Tefal, «ТехноЇжак», «Антошка», VOVK, Vitto Rossi, Bob Snail, GELARTY, D&P perfumum, Pandora, Lviv Croissants, YABLUKA, Natali Bolgar, «Золота Країна», «Золотий Вік», Gold, Love You, Tous, Arena, KІKO, Must Have, «Будинок Іграшок», «Мультиплекс», Mr.Scrubber, USUPSO, Akvarel, «Книголенд», Таlly Weijl, Foxtrot, MasterZoo, PUMA, Adidas, Nike, Athletics, Marathon, Women'secret, Impero Group, Pizza 1708, Galaxy Bar, MD Fashion Gant, МТІ Sketchers, MTI Intertop, Duna, Success, Cabanchi.com, Justini, iSpace, Week, JYSK, Ditto, ССС, DeLonghi, Loccitane, Brocard, iPeople, Minimal, ZARINA, Moro, Yo Moyo, «Ігрова майстерня», Cherry Berry, Reima, Galaxy Park, SOVA, O!SOME, Sport City, Pierre Cardin, FAMO, Cher17, Maritel, Lucky look.

Цього року у Lavina Mall святкували день народження «Цитрус» (23 роки), влаштовували справжнє магічне свято з Lviv Croissants (Magic Day), проводили інтерактивно-інтелектуальний фестиваль з настільних ігор разом з «Ігровою майстернею».

Під час благодійних ініціатив на сцені Lavina Mall виступали SHUMEI, Cheev, Kozak System, Anna Trincher, Тоня Матвієнко, TVORCHI, KADNAY, Степан Гіга, Alena Omargalieva, «Скрябін», Latexfauna. Співпрацював ТРЦ і з молодими виконавцями, серед них – творче об’єднання «ПАРАДІЗ», DEMCHUK, KRYLATA, FILINI, Ольга Гарбузюк, SHADU, TUMAZAR, DIMARIA, Roma Tuz, Уляна Ройс, Diana Gloster, YATSUTA, BRYANGIN, Pozitiv Band.

Восени ТРЦ запрошував на ювелірний шопінг із зірковим стилістом Леонідом Мартинчиком – відвідувачі мали можливість познайомитися з етнографом і fashion-експертом, разом підібрати ювелірний образ. ℗