08.08.2021

Апарт-готель Standard One Terminal: що пропонуватиме новий гравець ринку?

Олександр Смирнов

ФОТО ТА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ: STANDARD ONE

У 2021 році київський ринок готельної нерухомості демонструє позитивні тенденції. За оптимістичними прогнозами, він може відновитися вже у 2022 році; саме тоді відкриється новий великий апарт-готель Standard One Terminal. За словами Олександра Смирнова, комерційного директора Standard One (компанії, яка займається девелопментом цього об'єкта та є частиною холдингу KDD Ukraine), він матиме сучасний інтер’єр і широку інфраструктуру, що задовольнить потреби різної аудиторії.


Апарт-готель Standard One Terminal розташований на вул. Ползунова у Солом’янському районі столиці. Ви шукали землю під цей об’єкт чи вже мали відповідну ділянку у власності? Які переваги цієї локації?

Наша група компаній була власником цієї земельної ділянки. Це місце є дуже вдалим із погляду транспортної розв’язки. У пішій доступності розташовані Південний залізничний вокзал і станція метро «Вокзальна», дістатися до яких можна за лічені хвилини. Крім того, об’єкт розташований неподалік від центра Києва – 25 хвилин пішки. Локація апарт-готелю забезпечує швидкий доступ до двох міжнародних аеропортів: 15 хвилин на машині займе дорога до Міжнародного аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського, а до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» можна дістатися на потязі «Київ-Бориспіль Експрес», який регулярно курсує, стартуючи із залізничного вокзалу поруч. Ще одним плюсом локації є те, що тут майже немає заторів.

На яку цільову аудиторію розрахований апарт-готель Standard One Terminal?

Standard One Terminal розрахований на бізнес-туристів і тих, хто відвідує Україну для відпочинку сам чи з родиною. Наш об’єкт стане ідеальним рішенням для тих, хто приїхав до столиці на термін від трьох днів і більше, оскільки проживання в апарт-готелі є комфортнішим, ніж розміщення у звичайному готелі.

Серед очевидних переваг – розвинена інфраструктура комплексу, яка повністю задовольнить потреби бізнес-туристів та інших гостей, а також наявність кухні в апартаментах. Фактично, заселяючись в апарт-готель, гість отримує невелику квартиру, де він може розмістити всі свої речі, комфортно працювати та відпочивати, приймати гостей, а також користуватись всіма готельними сервісами.

Які потреби бізнес-туриста закриватиме інфраструктура апарт-готелю Standard One Terminal?

Інфраструктура Standard One Terminal дає змогу бізнес-туристу проводити як формальні, так і неформальні зустрічі в конференц-залі чи ресторані в межах будівлі. До того ж бізнес-туристи зможуть приїжджати до нас групами та комфортно проводити час у загальних зонах. Також вони матимуть змогу організувати в апарт-готелі невеликі конференції на 15-30 осіб. Окрім цього, їм буде доступна вся інфраструктура, зокрема фітнес-клуб, а також ігровий зал площею 1351 м2, який займатиме весь третій поверх.

Який мінімальний і максимальний термін проживання буде доступний для гостей апарт-готелю Standard One Terminal?

Мінімальний термін проживання в апарт-готелі Standard One Terminal – одна доба, як і в стандартних готелях. А максимальний залежить від того, скільки захоче турист. Він може проживати в апарт-готелі навіть рік. Тариф на довгострокову і середньострокову оренду буде формуватись індивідуально, відповідно до коливань ринку та очікуваного строку проживання. Щоправда, ми розраховуємо на те, що люди житимуть в нашому апарт-готелі від трьох днів до двох тижнів.

Які апартаменти пропонуватиме Standard One Terminal гостям?

97% апартаментів будуть однаковими та матимуть площу 32 м2. Також апарт-готель пропонуватиме простір для родини з 4-5 осіб. Він формуватиметься завдяки об’єднанню двох однокімнатних апартаментів. Варто лише відкрити суміжні двері, як простір збільшиться вдвічі. Також у нас є невелика кількість двокімнатних апартаментів, які містять студію й окрему спальню, проте ми ще не відкривали їх продаж.

В усіх апартаментах передбачені кухня, гардеробна кімната, досить великий санвузол, робоча зона та місце для відпочинку. Гарним бонусом для гостей стане прекрасний краєвид на місто через панорамні вікна.

Який загальний стиль простору було обрано? Які інтер’єрні рішення будуть застосовані?

Усі апартаменти матимуть однаковий інтер’єр у стилі мінімалізм. Йому притаманні безтурботність, невимушена краса, чисті лінії, однотонні кольори. Такий дизайн є універсальним і з роками точно не втратить актуальність.

В апартаментах використовуватимуться якісні меблі, що налаштовуватимуть гостей на відпочинок. Спеціально для тих, хто працюватиме в номері, дизайнери відокремили робочу зону, щоб можна було простіше сконцентруватися на важливих завданнях.

Нове рішення, яке буде застосоване в нашому апарт-готелі, – відсутність окремої рецепції. Так, у нас усе буде зосереджене в одній зоні першого поверху. Фактично, клієнт зможе зареєструватись і взяти ключ від номера навіть на барі.

Які технічні рішення будуть впроваджені в апарт-готелі Standard One Terminal?

Ми пішли класичною схемою та максимально врахували майбутню економію на комунальних послугах при самому будівництві апарт-готелю, його утепленні та фасадних рішеннях. У будівлі буде вентильований фасад, а також вікна з енергозберігаючим ефектом, які матимуть дзеркальне тонування. Також ми будемо використовувати максимально екологічні матеріали при оздобленні, оскільки більшість наших туристів приїжджатимуть з-за кордону, де вимоги щодо екологічності будівель дуже високі.

На якому етапі перебуває будівництво об’єкта?

Станом на липень тривало будівництво 18-го поверху моноліту, на нижніх поверхах завершено укладання цегли. Вже обрані елементи скла для апарт-готелю, системи вентиляції та кондиціювання. Дизайнерами наразі розроблено всі інтер’єри загальних зон і номерів.

Ви заявляєте про те, що аби забезпечити сервіс високого рівня, апарт-готель буде управлятися міжнародним готельним оператором. За якими критеріями Ви його обирали?

Це буде дуже досвідчений оператор, що входить до п’ятірки найбільших компаній з управління готелями у світі. Він керує понад 1300 об’єктами. Ми обрали його за принципом професійності, тому що наше завдання – продати бізнес-модель нашим клієнтам, і ми несемо відповідальність за те, щоб вона працювала. Варто зазначити, що 40% із 378 номерів уже продано.

Вибір партнера вимагає відповідального підходу також через те, що угода укладається на досить тривалий період – 10 років. До того ж певний час займає підписання контракту та розроблення всіх складників для якісної та ефективної бізнес-моделі. Наразі ми перебуваємо на фінальному етапі перемовин, тому назвемо ім’я готельного оператора вже в жовтні.

Ми впевнені, що багаторічний досвід і професіоналізм готельного оператора забезпечать якісний сервіс для гостей і стабільну заповнюваність комплексу. Отже, апарт-готель працюватиме ефективно, а інвестори отримуватимуть високий дохід. ℗